Rozkład jazdy linii 106
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Rynek
-
Przystanek: Pilchowo Kościół (50212)
- Kierunek: Police Rynek
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:36 | Godzina 6:32 | Godzina 7:03 Godzina 7:09 Godzina 7:33 | Godzina 8:04 Godzina 8:34 | Godzina 9:34 | Godzina 10:34 | Godzina 11:34 | Godzina 12:34 | Godzina 13:33 | Godzina 14:03 Godzina 14:33 | Godzina 15:03 Godzina 15:33 | Godzina 16:03 Godzina 16:19 Godzina 16:34 | Godzina 17:04 Godzina 17:34 | Godzina 18:34 | Godzina 20:03 | Godzina 21:04 | Godzina 22:29 | |||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:36 |
---|---|
6 | Godzina 6:32 |
7 | Godzina 7:03 Godzina 7:09 Godzina 7:33 |
8 | Godzina 8:04 Godzina 8:34 |
9 | Godzina 9:34 |
10 | Godzina 10:34 |
11 | Godzina 11:34 |
12 | Godzina 12:34 |
13 | Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:03 Godzina 14:33 |
15 | Godzina 15:03 Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:03 Godzina 16:19 Godzina 16:34 |
17 | Godzina 17:04 Godzina 17:34 |
18 | Godzina 18:34 |
19 | |
20 | Godzina 20:03 |
21 | Godzina 21:04 |
22 | Godzina 22:29 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:24 | Godzina 7:44 | Godzina 9:05 | Godzina 10:19 | Godzina 11:19 | Godzina 12:19 | Godzina 13:19 | Godzina 14:19 | Godzina 15:19 | Godzina 16:19 | Godzina 17:49 | Godzina 19:05 | Godzina 20:04 | Godzina 21:04 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:24 |
---|---|
7 | Godzina 7:44 |
8 | |
9 | Godzina 9:05 |
10 | Godzina 10:19 |
11 | Godzina 11:19 |
12 | Godzina 12:19 |
13 | Godzina 13:19 |
14 | Godzina 14:19 |
15 | Godzina 15:19 |
16 | Godzina 16:19 |
17 | Godzina 17:49 |
18 | |
19 | Godzina 19:05 |
20 | Godzina 20:04 |
21 | Godzina 21:04 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:24 | Godzina 7:44 | Godzina 9:05 | Godzina 10:25 | Godzina 11:24 | Godzina 12:24 | Godzina 13:24 | Godzina 14:24 | Godzina 15:24 | Godzina 16:24 | Godzina 17:45 | Godzina 19:04 | Godzina 20:04 | Godzina 21:04 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:24 |
---|---|
7 | Godzina 7:44 |
8 | |
9 | Godzina 9:05 |
10 | Godzina 10:25 |
11 | Godzina 11:24 |
12 | Godzina 12:24 |
13 | Godzina 13:24 |
14 | Godzina 14:24 |
15 | Godzina 15:24 |
16 | Godzina 16:24 |
17 | Godzina 17:45 |
18 | |
19 | Godzina 19:04 |
20 | Godzina 20:04 |
21 | Godzina 21:04 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:31 | Godzina 7:43 | Godzina 8:55 | Godzina 10:08 | Godzina 11:20 | Godzina 12:24 | Godzina 13:24 | Godzina 14:24 | Godzina 15:24 | Godzina 16:24 | Godzina 17:45 | Godzina 19:07 | Godzina 20:19 | Godzina 21:31 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:31 |
---|---|
7 | Godzina 7:43 |
8 | Godzina 8:55 |
9 | |
10 | Godzina 10:08 |
11 | Godzina 11:20 |
12 | Godzina 12:24 |
13 | Godzina 13:24 |
14 | Godzina 14:24 |
15 | Godzina 15:24 |
16 | Godzina 16:24 |
17 | Godzina 17:45 |
18 | |
19 | Godzina 19:07 |
20 | Godzina 20:19 |
21 | Godzina 21:31 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Police Osiedle Chemik”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Głębokie | |||
2 | Jaworowa | ||
2 | Pilchowo Ogrody | ||
1 | Pilchowo Wodociągi | ||
2 | Pilchowo Kościół (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Pilchowo Leśna | |
3 | 2 | Sierakowo | |
5 | 2 | Leśno Górne | |
8 | 3 | Siedlice Pętla | |
9 | 1 | Siedlice | |
10 | 1 | Siedlice Las | |
12 | 2 | Police Osiedle Chemik | |
14 | 2 | Police Wyszyńskiego | |
15 | 1 | Police PCK | |
16 | 1 | Police Piłsudskiego Rondo | |
17 | 1 | Police Szpital | |
18 | 1 | Police Dworzec | |
19 | 1 | Police Grunwaldzka | |
20 | 1 | Police Rynek (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym