Rozkład jazdy linii 106
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
-
Przystanek: Police Osiedle Chemik (51831)
- Kierunek: Police Rynek
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:19 Godzina 5:47 | Godzina 6:19 Godzina 6:43 | Godzina 7:14 Godzina 7:44 | Godzina 8:15 Godzina 8:45 | Godzina 9:45 | Godzina 10:45 | Godzina 11:45 | Godzina 12:45 | Godzina 13:44 | Godzina 14:14 Godzina 14:44 | Godzina 15:14 Godzina 15:45 | Godzina 16:15 Godzina 16:31 Godzina 16:45 | Godzina 17:15 Godzina 17:45 | Godzina 18:45 | Godzina 20:14 | Godzina 21:15 | Godzina 22:40 | |||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:19 Godzina 5:47 |
---|---|
6 | Godzina 6:19 Godzina 6:43 |
7 | Godzina 7:14 Godzina 7:44 |
8 | Godzina 8:15 Godzina 8:45 |
9 | Godzina 9:45 |
10 | Godzina 10:45 |
11 | Godzina 11:45 |
12 | Godzina 12:45 |
13 | Godzina 13:44 |
14 | Godzina 14:14 Godzina 14:44 |
15 | Godzina 15:14 Godzina 15:45 |
16 | Godzina 16:15 Godzina 16:31 Godzina 16:45 |
17 | Godzina 17:15 Godzina 17:45 |
18 | Godzina 18:45 |
19 | |
20 | Godzina 20:14 |
21 | Godzina 21:15 |
22 | Godzina 22:40 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:35 | Godzina 7:55 | Godzina 9:16 | Godzina 10:30 | Godzina 11:30 | Godzina 12:30 | Godzina 13:30 | Godzina 14:30 | Godzina 15:30 | Godzina 16:30 | Godzina 18:00 | Godzina 19:16 | Godzina 20:15 | Godzina 21:15 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:35 |
---|---|
7 | Godzina 7:55 |
8 | |
9 | Godzina 9:16 |
10 | Godzina 10:30 |
11 | Godzina 11:30 |
12 | Godzina 12:30 |
13 | Godzina 13:30 |
14 | Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:30 |
16 | Godzina 16:30 |
17 | |
18 | Godzina 18:00 |
19 | Godzina 19:16 |
20 | Godzina 20:15 |
21 | Godzina 21:15 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:35 | Godzina 7:55 | Godzina 9:16 | Godzina 10:36 | Godzina 11:35 | Godzina 12:35 | Godzina 13:35 | Godzina 14:35 | Godzina 15:35 | Godzina 16:35 | Godzina 17:56 | Godzina 19:15 | Godzina 20:15 | Godzina 21:15 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:35 |
---|---|
7 | Godzina 7:55 |
8 | |
9 | Godzina 9:16 |
10 | Godzina 10:36 |
11 | Godzina 11:35 |
12 | Godzina 12:35 |
13 | Godzina 13:35 |
14 | Godzina 14:35 |
15 | Godzina 15:35 |
16 | Godzina 16:35 |
17 | Godzina 17:56 |
18 | |
19 | Godzina 19:15 |
20 | Godzina 20:15 |
21 | Godzina 21:15 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:42 | Godzina 7:54 | Godzina 9:06 | Godzina 10:19 | Godzina 11:31 | Godzina 12:35 | Godzina 13:35 | Godzina 14:35 | Godzina 15:35 | Godzina 16:35 | Godzina 17:56 | Godzina 19:18 | Godzina 20:30 | Godzina 21:42 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:42 |
---|---|
7 | Godzina 7:54 |
8 | |
9 | Godzina 9:06 |
10 | Godzina 10:19 |
11 | Godzina 11:31 |
12 | Godzina 12:35 |
13 | Godzina 13:35 |
14 | Godzina 14:35 |
15 | Godzina 15:35 |
16 | Godzina 16:35 |
17 | Godzina 17:56 |
18 | |
19 | Godzina 19:18 |
20 | Godzina 20:30 |
21 | Godzina 21:42 |
Ważny od 20.01.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Głębokie | |||
2 | Jaworowa | ||
2 | Pilchowo Ogrody | ||
1 | Pilchowo Wodociągi | ||
2 | Pilchowo Kościół | ||
1 | Pilchowo Leśna | ||
2 | Sierakowo | ||
2 | Leśno Górne | ||
3 | Siedlice Pętla | ||
1 | Siedlice | ||
1 | Siedlice Las | ||
2 | Police Osiedle Chemik (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Police Wyszyńskiego | |
3 | 1 | Police PCK | |
4 | 1 | Police Piłsudskiego Rondo | |
5 | 1 | Police Szpital | |
6 | 1 | Police Dworzec | |
7 | 1 | Police Grunwaldzka | |
8 | 1 | Police Rynek (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym