Rozkład jazdy linii 106
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
-
Przystanek: Police Osiedle Chemik (51832)
- Kierunek: Głębokie
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:50 | Godzina 6:02 Godzina 6:32 Godzina 6:42 Godzina 6:59 | Godzina 7:30 | Godzina 8:00 Godzina 8:31 | Godzina 10:01 | Godzina 11:01 | Godzina 12:01 | Godzina 13:02 Godzina 13:31 | Godzina 14:01 Godzina 14:31 | Godzina 15:01 Godzina 15:31 Godzina 15:46 | Godzina 16:02 Godzina 16:32 | Godzina 17:02 | Godzina 18:02 | Godzina 19:02 | Godzina 20:32 | Godzina 21:32 | ||||
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:50 |
---|---|
5 | |
6 | Godzina 6:02 Godzina 6:32 Godzina 6:42 Godzina 6:59 |
7 | Godzina 7:30 |
8 | Godzina 8:00 Godzina 8:31 |
9 | |
10 | Godzina 10:01 |
11 | Godzina 11:01 |
12 | Godzina 12:01 |
13 | Godzina 13:02 Godzina 13:31 |
14 | Godzina 14:01 Godzina 14:31 |
15 | Godzina 15:01 Godzina 15:31 Godzina 15:46 |
16 | Godzina 16:02 Godzina 16:32 |
17 | Godzina 17:02 |
18 | Godzina 18:02 |
19 | Godzina 19:02 |
20 | Godzina 20:32 |
21 | Godzina 21:32 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:52 | Godzina 6:52 | Godzina 8:12 | Godzina 9:32 | Godzina 10:47 | Godzina 11:47 | Godzina 12:47 | Godzina 13:47 | Godzina 14:47 | Godzina 15:47 | Godzina 16:47 | Godzina 18:32 | Godzina 19:32 | Godzina 20:32 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:52 |
---|---|
6 | Godzina 6:52 |
7 | |
8 | Godzina 8:12 |
9 | Godzina 9:32 |
10 | Godzina 10:47 |
11 | Godzina 11:47 |
12 | Godzina 12:47 |
13 | Godzina 13:47 |
14 | Godzina 14:47 |
15 | Godzina 15:47 |
16 | Godzina 16:47 |
17 | |
18 | Godzina 18:32 |
19 | Godzina 19:32 |
20 | Godzina 20:32 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:52 | Godzina 6:52 | Godzina 8:12 | Godzina 9:31 | Godzina 10:51 | Godzina 11:52 | Godzina 12:52 | Godzina 13:52 | Godzina 14:52 | Godzina 15:52 | Godzina 16:51 | Godzina 18:32 | Godzina 19:32 | Godzina 20:32 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:52 |
---|---|
6 | Godzina 6:52 |
7 | |
8 | Godzina 8:12 |
9 | Godzina 9:31 |
10 | Godzina 10:51 |
11 | Godzina 11:52 |
12 | Godzina 12:52 |
13 | Godzina 13:52 |
14 | Godzina 14:52 |
15 | Godzina 15:52 |
16 | Godzina 16:51 |
17 | |
18 | Godzina 18:32 |
19 | Godzina 19:32 |
20 | Godzina 20:32 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:52 | Godzina 7:04 | Godzina 8:16 | Godzina 9:27 | Godzina 10:51 | Godzina 11:51 | Godzina 12:52 | Godzina 13:52 | Godzina 14:52 | Godzina 15:52 | Godzina 16:51 | Godzina 18:28 | Godzina 19:40 | Godzina 20:52 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:52 |
---|---|
6 | |
7 | Godzina 7:04 |
8 | Godzina 8:16 |
9 | Godzina 9:27 |
10 | Godzina 10:51 |
11 | Godzina 11:51 |
12 | Godzina 12:52 |
13 | Godzina 13:52 |
14 | Godzina 14:52 |
15 | Godzina 15:52 |
16 | Godzina 16:51 |
17 | |
18 | Godzina 18:28 |
19 | Godzina 19:40 |
20 | Godzina 20:52 |
Ważny od 20.01.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Rynek | |||
1 | Police Grunwaldzka | ||
1 | Police Siedlecka | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Wyszyńskiego | ||
1 | Police Osiedle Chemik (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Siedlice Las | |
3 | 1 | Siedlice | |
4 | 1 | Siedlice Pętla | |
7 | 3 | Leśno Górne | |
9 | 2 | Sierakowo | |
11 | 2 | Pilchowo Leśna | |
13 | 2 | Pilchowo Kościół | |
14 | 1 | Pilchowo Wodociągi | |
15 | 1 | Pilchowo Ogrody | |
17 | 2 | Jaworowa | |
21 | 4 | Głębokie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym