Rozkład jazdy linii 106
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
-
Przystanek: Leśno Górne (52111)
- Kierunek: Głębokie
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:57 | Godzina 6:09 Godzina 6:39 Godzina 6:49 | Godzina 7:06 Godzina 7:37 | Godzina 8:07 Godzina 8:38 | Godzina 10:08 | Godzina 11:08 | Godzina 12:08 | Godzina 13:09 Godzina 13:38 | Godzina 14:08 Godzina 14:38 | Godzina 15:08 Godzina 15:38 Godzina 15:53 | Godzina 16:09 Godzina 16:39 | Godzina 17:09 | Godzina 18:09 | Godzina 19:09 | Godzina 20:39 | Godzina 21:39 | ||||
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:57 |
---|---|
5 | |
6 | Godzina 6:09 Godzina 6:39 Godzina 6:49 |
7 | Godzina 7:06 Godzina 7:37 |
8 | Godzina 8:07 Godzina 8:38 |
9 | |
10 | Godzina 10:08 |
11 | Godzina 11:08 |
12 | Godzina 12:08 |
13 | Godzina 13:09 Godzina 13:38 |
14 | Godzina 14:08 Godzina 14:38 |
15 | Godzina 15:08 Godzina 15:38 Godzina 15:53 |
16 | Godzina 16:09 Godzina 16:39 |
17 | Godzina 17:09 |
18 | Godzina 18:09 |
19 | Godzina 19:09 |
20 | Godzina 20:39 |
21 | Godzina 21:39 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:59 | Godzina 6:59 | Godzina 8:19 | Godzina 9:39 | Godzina 10:54 | Godzina 11:54 | Godzina 12:54 | Godzina 13:54 | Godzina 14:54 | Godzina 15:54 | Godzina 16:54 | Godzina 18:39 | Godzina 19:39 | Godzina 20:39 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:59 |
---|---|
6 | Godzina 6:59 |
7 | |
8 | Godzina 8:19 |
9 | Godzina 9:39 |
10 | Godzina 10:54 |
11 | Godzina 11:54 |
12 | Godzina 12:54 |
13 | Godzina 13:54 |
14 | Godzina 14:54 |
15 | Godzina 15:54 |
16 | Godzina 16:54 |
17 | |
18 | Godzina 18:39 |
19 | Godzina 19:39 |
20 | Godzina 20:39 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:59 | Godzina 6:59 | Godzina 8:19 | Godzina 9:38 | Godzina 10:58 | Godzina 11:59 | Godzina 12:59 | Godzina 13:59 | Godzina 14:59 | Godzina 15:59 | Godzina 16:58 | Godzina 18:39 | Godzina 19:39 | Godzina 20:39 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:59 |
---|---|
6 | Godzina 6:59 |
7 | |
8 | Godzina 8:19 |
9 | Godzina 9:38 |
10 | Godzina 10:58 |
11 | Godzina 11:59 |
12 | Godzina 12:59 |
13 | Godzina 13:59 |
14 | Godzina 14:59 |
15 | Godzina 15:59 |
16 | Godzina 16:58 |
17 | |
18 | Godzina 18:39 |
19 | Godzina 19:39 |
20 | Godzina 20:39 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:59 | Godzina 7:11 | Godzina 8:23 | Godzina 9:34 | Godzina 10:58 | Godzina 11:58 | Godzina 12:59 | Godzina 13:59 | Godzina 14:59 | Godzina 15:59 | Godzina 16:58 | Godzina 18:35 | Godzina 19:47 | Godzina 20:59 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:59 |
---|---|
6 | |
7 | Godzina 7:11 |
8 | Godzina 8:23 |
9 | Godzina 9:34 |
10 | Godzina 10:58 |
11 | Godzina 11:58 |
12 | Godzina 12:59 |
13 | Godzina 13:59 |
14 | Godzina 14:59 |
15 | Godzina 15:59 |
16 | Godzina 16:58 |
17 | |
18 | Godzina 18:35 |
19 | Godzina 19:47 |
20 | Godzina 20:59 |
Ważny od 20.01.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Rynek | |||
1 | Police Grunwaldzka | ||
1 | Police Siedlecka | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Wyszyńskiego | ||
1 | Police Osiedle Chemik | ||
2 | Siedlice Las | ||
1 | Siedlice | ||
1 | Siedlice Pętla | ||
3 | Leśno Górne (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Sierakowo | |
4 | 2 | Pilchowo Leśna | |
6 | 2 | Pilchowo Kościół | |
7 | 1 | Pilchowo Wodociągi | |
8 | 1 | Pilchowo Ogrody | |
10 | 2 | Jaworowa | |
14 | 4 | Głębokie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym