Rozkład jazdy linii 106
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
-
Przystanek: Sierakowo (52211)
- Kierunek: Głębokie
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:59 | Godzina 6:11 Godzina 6:41 Godzina 6:51 | Godzina 7:08 Godzina 7:39 | Godzina 8:09 Godzina 8:40 | Godzina 10:10 | Godzina 11:10 | Godzina 12:10 | Godzina 13:11 Godzina 13:40 | Godzina 14:10 Godzina 14:40 | Godzina 15:10 Godzina 15:40 Godzina 15:55 | Godzina 16:11 Godzina 16:41 | Godzina 17:11 | Godzina 18:11 | Godzina 19:11 | Godzina 20:41 | Godzina 21:41 | ||||
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:59 |
---|---|
5 | |
6 | Godzina 6:11 Godzina 6:41 Godzina 6:51 |
7 | Godzina 7:08 Godzina 7:39 |
8 | Godzina 8:09 Godzina 8:40 |
9 | |
10 | Godzina 10:10 |
11 | Godzina 11:10 |
12 | Godzina 12:10 |
13 | Godzina 13:11 Godzina 13:40 |
14 | Godzina 14:10 Godzina 14:40 |
15 | Godzina 15:10 Godzina 15:40 Godzina 15:55 |
16 | Godzina 16:11 Godzina 16:41 |
17 | Godzina 17:11 |
18 | Godzina 18:11 |
19 | Godzina 19:11 |
20 | Godzina 20:41 |
21 | Godzina 21:41 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:01 | Godzina 7:01 | Godzina 8:21 | Godzina 9:41 | Godzina 10:56 | Godzina 11:56 | Godzina 12:56 | Godzina 13:56 | Godzina 14:56 | Godzina 15:56 | Godzina 16:56 | Godzina 18:41 | Godzina 19:41 | Godzina 20:41 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:01 |
---|---|
7 | Godzina 7:01 |
8 | Godzina 8:21 |
9 | Godzina 9:41 |
10 | Godzina 10:56 |
11 | Godzina 11:56 |
12 | Godzina 12:56 |
13 | Godzina 13:56 |
14 | Godzina 14:56 |
15 | Godzina 15:56 |
16 | Godzina 16:56 |
17 | |
18 | Godzina 18:41 |
19 | Godzina 19:41 |
20 | Godzina 20:41 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:01 | Godzina 7:01 | Godzina 8:21 | Godzina 9:40 | Godzina 11:00 | Godzina 12:01 | Godzina 13:01 | Godzina 14:01 | Godzina 15:01 | Godzina 16:01 | Godzina 17:00 | Godzina 18:41 | Godzina 19:41 | Godzina 20:41 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:01 |
---|---|
7 | Godzina 7:01 |
8 | Godzina 8:21 |
9 | Godzina 9:40 |
10 | |
11 | Godzina 11:00 |
12 | Godzina 12:01 |
13 | Godzina 13:01 |
14 | Godzina 14:01 |
15 | Godzina 15:01 |
16 | Godzina 16:01 |
17 | Godzina 17:00 |
18 | Godzina 18:41 |
19 | Godzina 19:41 |
20 | Godzina 20:41 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:01 | Godzina 7:13 | Godzina 8:25 | Godzina 9:36 | Godzina 11:00 | Godzina 12:00 | Godzina 13:01 | Godzina 14:01 | Godzina 15:01 | Godzina 16:01 | Godzina 17:00 | Godzina 18:37 | Godzina 19:49 | Godzina 21:01 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:01 |
---|---|
7 | Godzina 7:13 |
8 | Godzina 8:25 |
9 | Godzina 9:36 |
10 | |
11 | Godzina 11:00 |
12 | Godzina 12:00 |
13 | Godzina 13:01 |
14 | Godzina 14:01 |
15 | Godzina 15:01 |
16 | Godzina 16:01 |
17 | Godzina 17:00 |
18 | Godzina 18:37 |
19 | Godzina 19:49 |
20 | |
21 | Godzina 21:01 |
Ważny od 20.01.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Rynek | |||
1 | Police Grunwaldzka | ||
1 | Police Siedlecka | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Wyszyńskiego | ||
1 | Police Osiedle Chemik | ||
2 | Siedlice Las | ||
1 | Siedlice | ||
1 | Siedlice Pętla | ||
3 | Leśno Górne | ||
2 | Sierakowo (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Pilchowo Leśna | |
4 | 2 | Pilchowo Kościół | |
5 | 1 | Pilchowo Wodociągi | |
6 | 1 | Pilchowo Ogrody | |
8 | 2 | Jaworowa | |
12 | 4 | Głębokie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym