Rozkład jazdy linii 106
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Rynek
-
Przystanek: Police Piłsudskiego Rondo (52711)
- Kierunek: Police Rynek
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:22 Godzina 5:50 | Godzina 6:22 Godzina 6:47 | Godzina 7:18 Godzina 7:48 | Godzina 8:19 Godzina 8:49 | Godzina 9:49 | Godzina 10:49 | Godzina 11:49 | Godzina 12:49 | Godzina 13:48 | Godzina 14:18 Godzina 14:48 | Godzina 15:18 Godzina 15:49 | Godzina 16:19 Godzina 16:35 Godzina 16:49 | Godzina 17:19 Godzina 17:49 | Godzina 18:48 | Godzina 20:17 | Godzina 21:18 | Godzina 22:43 | |||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:22 Godzina 5:50 |
---|---|
6 | Godzina 6:22 Godzina 6:47 |
7 | Godzina 7:18 Godzina 7:48 |
8 | Godzina 8:19 Godzina 8:49 |
9 | Godzina 9:49 |
10 | Godzina 10:49 |
11 | Godzina 11:49 |
12 | Godzina 12:49 |
13 | Godzina 13:48 |
14 | Godzina 14:18 Godzina 14:48 |
15 | Godzina 15:18 Godzina 15:49 |
16 | Godzina 16:19 Godzina 16:35 Godzina 16:49 |
17 | Godzina 17:19 Godzina 17:49 |
18 | Godzina 18:48 |
19 | |
20 | Godzina 20:17 |
21 | Godzina 21:18 |
22 | Godzina 22:43 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:38 | Godzina 7:58 | Godzina 9:20 | Godzina 10:34 | Godzina 11:34 | Godzina 12:34 | Godzina 13:34 | Godzina 14:34 | Godzina 15:34 | Godzina 16:34 | Godzina 18:03 | Godzina 19:19 | Godzina 20:18 | Godzina 21:18 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:38 |
---|---|
7 | Godzina 7:58 |
8 | |
9 | Godzina 9:20 |
10 | Godzina 10:34 |
11 | Godzina 11:34 |
12 | Godzina 12:34 |
13 | Godzina 13:34 |
14 | Godzina 14:34 |
15 | Godzina 15:34 |
16 | Godzina 16:34 |
17 | |
18 | Godzina 18:03 |
19 | Godzina 19:19 |
20 | Godzina 20:18 |
21 | Godzina 21:18 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:38 | Godzina 7:58 | Godzina 9:19 | Godzina 10:39 | Godzina 11:39 | Godzina 12:39 | Godzina 13:39 | Godzina 14:39 | Godzina 15:39 | Godzina 16:39 | Godzina 18:00 | Godzina 19:18 | Godzina 20:18 | Godzina 21:18 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:38 |
---|---|
7 | Godzina 7:58 |
8 | |
9 | Godzina 9:19 |
10 | Godzina 10:39 |
11 | Godzina 11:39 |
12 | Godzina 12:39 |
13 | Godzina 13:39 |
14 | Godzina 14:39 |
15 | Godzina 15:39 |
16 | Godzina 16:39 |
17 | |
18 | Godzina 18:00 |
19 | Godzina 19:18 |
20 | Godzina 20:18 |
21 | Godzina 21:18 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:45 | Godzina 7:57 | Godzina 9:09 | Godzina 10:22 | Godzina 11:35 | Godzina 12:39 | Godzina 13:39 | Godzina 14:39 | Godzina 15:39 | Godzina 16:39 | Godzina 18:00 | Godzina 19:21 | Godzina 20:33 | Godzina 21:45 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:45 |
---|---|
7 | Godzina 7:57 |
8 | |
9 | Godzina 9:09 |
10 | Godzina 10:22 |
11 | Godzina 11:35 |
12 | Godzina 12:39 |
13 | Godzina 13:39 |
14 | Godzina 14:39 |
15 | Godzina 15:39 |
16 | Godzina 16:39 |
17 | |
18 | Godzina 18:00 |
19 | Godzina 19:21 |
20 | Godzina 20:33 |
21 | Godzina 21:45 |
Ważny od 20.01.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Głębokie | |||
2 | Jaworowa | ||
2 | Pilchowo Ogrody | ||
1 | Pilchowo Wodociągi | ||
2 | Pilchowo Kościół | ||
1 | Pilchowo Leśna | ||
2 | Sierakowo | ||
2 | Leśno Górne | ||
3 | Siedlice Pętla | ||
1 | Siedlice | ||
1 | Siedlice Las | ||
2 | Police Osiedle Chemik | ||
2 | Police Wyszyńskiego | ||
1 | Police PCK | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Police Szpital | |
2 | 1 | Police Dworzec | |
3 | 1 | Police Grunwaldzka | |
4 | 1 | Police Rynek (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym