Rozkład jazdy linii 106
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Rynek
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:21 Godzina 5:49 | Godzina 6:21 Godzina 6:46 | Godzina 7:17 Godzina 7:47 | Godzina 8:18 Godzina 8:48 | Godzina 9:48 | Godzina 10:48 | Godzina 11:48 | Godzina 12:48 | Godzina 13:47 | Godzina 14:17 Godzina 14:47 | Godzina 15:17 Godzina 15:48 | Godzina 16:18 Godzina 16:34 Godzina 16:48 | Godzina 17:18 Godzina 17:48 | Godzina 18:47 | Godzina 20:16 | Godzina 21:17 | Godzina 22:42 | |||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:21 Godzina 5:49 |
---|---|
6 | Godzina 6:21 Godzina 6:46 |
7 | Godzina 7:17 Godzina 7:47 |
8 | Godzina 8:18 Godzina 8:48 |
9 | Godzina 9:48 |
10 | Godzina 10:48 |
11 | Godzina 11:48 |
12 | Godzina 12:48 |
13 | Godzina 13:47 |
14 | Godzina 14:17 Godzina 14:47 |
15 | Godzina 15:17 Godzina 15:48 |
16 | Godzina 16:18 Godzina 16:34 Godzina 16:48 |
17 | Godzina 17:18 Godzina 17:48 |
18 | Godzina 18:47 |
19 | |
20 | Godzina 20:16 |
21 | Godzina 21:17 |
22 | Godzina 22:42 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:37 | Godzina 7:57 | Godzina 9:19 | Godzina 10:33 | Godzina 11:33 | Godzina 12:33 | Godzina 13:33 | Godzina 14:33 | Godzina 15:33 | Godzina 16:33 | Godzina 18:02 | Godzina 19:18 | Godzina 20:17 | Godzina 21:17 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:37 |
---|---|
7 | Godzina 7:57 |
8 | |
9 | Godzina 9:19 |
10 | Godzina 10:33 |
11 | Godzina 11:33 |
12 | Godzina 12:33 |
13 | Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:33 |
15 | Godzina 15:33 |
16 | Godzina 16:33 |
17 | |
18 | Godzina 18:02 |
19 | Godzina 19:18 |
20 | Godzina 20:17 |
21 | Godzina 21:17 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:37 | Godzina 7:57 | Godzina 9:18 | Godzina 10:38 | Godzina 11:38 | Godzina 12:38 | Godzina 13:38 | Godzina 14:38 | Godzina 15:38 | Godzina 16:38 | Godzina 17:59 | Godzina 19:17 | Godzina 20:17 | Godzina 21:17 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:37 |
---|---|
7 | Godzina 7:57 |
8 | |
9 | Godzina 9:18 |
10 | Godzina 10:38 |
11 | Godzina 11:38 |
12 | Godzina 12:38 |
13 | Godzina 13:38 |
14 | Godzina 14:38 |
15 | Godzina 15:38 |
16 | Godzina 16:38 |
17 | Godzina 17:59 |
18 | |
19 | Godzina 19:17 |
20 | Godzina 20:17 |
21 | Godzina 21:17 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:44 | Godzina 7:56 | Godzina 9:08 | Godzina 10:21 | Godzina 11:34 | Godzina 12:38 | Godzina 13:38 | Godzina 14:38 | Godzina 15:38 | Godzina 16:38 | Godzina 17:59 | Godzina 19:20 | Godzina 20:32 | Godzina 21:44 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:44 |
---|---|
7 | Godzina 7:56 |
8 | |
9 | Godzina 9:08 |
10 | Godzina 10:21 |
11 | Godzina 11:34 |
12 | Godzina 12:38 |
13 | Godzina 13:38 |
14 | Godzina 14:38 |
15 | Godzina 15:38 |
16 | Godzina 16:38 |
17 | Godzina 17:59 |
18 | |
19 | Godzina 19:20 |
20 | Godzina 20:32 |
21 | Godzina 21:44 |
Ważny od 20.01.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Głębokie | |||
2 | Jaworowa | ||
2 | Pilchowo Ogrody | ||
1 | Pilchowo Wodociągi | ||
2 | Pilchowo Kościół | ||
1 | Pilchowo Leśna | ||
2 | Sierakowo | ||
2 | Leśno Górne | ||
3 | Siedlice Pętla | ||
1 | Siedlice | ||
1 | Siedlice Las | ||
2 | Police Osiedle Chemik | ||
2 | Police Wyszyńskiego | ||
1 | Police PCK (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Police Piłsudskiego Rondo | |
2 | 1 | Police Szpital | |
3 | 1 | Police Dworzec | |
4 | 1 | Police Grunwaldzka | |
5 | 1 | Police Rynek (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym