Rozkład jazdy linii 106
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Rynek
-
Przystanek: Police Grunwaldzka (53312)
- Kierunek: Police Rynek
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:25 Godzina 5:53 | Godzina 6:25 Godzina 6:50 | Godzina 7:21 Godzina 7:51 | Godzina 8:22 Godzina 8:52 | Godzina 9:52 | Godzina 10:52 | Godzina 11:52 | Godzina 12:52 | Godzina 13:51 | Godzina 14:21 Godzina 14:51 | Godzina 15:21 Godzina 15:52 | Godzina 16:22 Godzina 16:38 Godzina 16:52 | Godzina 17:22 Godzina 17:52 | Godzina 18:51 | Godzina 20:20 | Godzina 21:21 | Godzina 22:46 | |||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:25 Godzina 5:53 |
---|---|
6 | Godzina 6:25 Godzina 6:50 |
7 | Godzina 7:21 Godzina 7:51 |
8 | Godzina 8:22 Godzina 8:52 |
9 | Godzina 9:52 |
10 | Godzina 10:52 |
11 | Godzina 11:52 |
12 | Godzina 12:52 |
13 | Godzina 13:51 |
14 | Godzina 14:21 Godzina 14:51 |
15 | Godzina 15:21 Godzina 15:52 |
16 | Godzina 16:22 Godzina 16:38 Godzina 16:52 |
17 | Godzina 17:22 Godzina 17:52 |
18 | Godzina 18:51 |
19 | |
20 | Godzina 20:20 |
21 | Godzina 21:21 |
22 | Godzina 22:46 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:41 | Godzina 8:01 | Godzina 9:23 | Godzina 10:37 | Godzina 11:37 | Godzina 12:37 | Godzina 13:37 | Godzina 14:37 | Godzina 15:37 | Godzina 16:37 | Godzina 18:06 | Godzina 19:22 | Godzina 20:21 | Godzina 21:21 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:41 |
---|---|
7 | |
8 | Godzina 8:01 |
9 | Godzina 9:23 |
10 | Godzina 10:37 |
11 | Godzina 11:37 |
12 | Godzina 12:37 |
13 | Godzina 13:37 |
14 | Godzina 14:37 |
15 | Godzina 15:37 |
16 | Godzina 16:37 |
17 | |
18 | Godzina 18:06 |
19 | Godzina 19:22 |
20 | Godzina 20:21 |
21 | Godzina 21:21 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:41 | Godzina 8:01 | Godzina 9:22 | Godzina 10:42 | Godzina 11:42 | Godzina 12:42 | Godzina 13:42 | Godzina 14:42 | Godzina 15:42 | Godzina 16:42 | Godzina 18:03 | Godzina 19:21 | Godzina 20:21 | Godzina 21:21 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:41 |
---|---|
7 | |
8 | Godzina 8:01 |
9 | Godzina 9:22 |
10 | Godzina 10:42 |
11 | Godzina 11:42 |
12 | Godzina 12:42 |
13 | Godzina 13:42 |
14 | Godzina 14:42 |
15 | Godzina 15:42 |
16 | Godzina 16:42 |
17 | |
18 | Godzina 18:03 |
19 | Godzina 19:21 |
20 | Godzina 20:21 |
21 | Godzina 21:21 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:48 | Godzina 8:00 | Godzina 9:12 | Godzina 10:25 | Godzina 11:38 | Godzina 12:42 | Godzina 13:42 | Godzina 14:42 | Godzina 15:42 | Godzina 16:42 | Godzina 18:03 | Godzina 19:24 | Godzina 20:36 | Godzina 21:48 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:48 |
---|---|
7 | |
8 | Godzina 8:00 |
9 | Godzina 9:12 |
10 | Godzina 10:25 |
11 | Godzina 11:38 |
12 | Godzina 12:42 |
13 | Godzina 13:42 |
14 | Godzina 14:42 |
15 | Godzina 15:42 |
16 | Godzina 16:42 |
17 | |
18 | Godzina 18:03 |
19 | Godzina 19:24 |
20 | Godzina 20:36 |
21 | Godzina 21:48 |
Ważny od 20.01.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Głębokie | |||
2 | Jaworowa | ||
2 | Pilchowo Ogrody | ||
1 | Pilchowo Wodociągi | ||
2 | Pilchowo Kościół | ||
1 | Pilchowo Leśna | ||
2 | Sierakowo | ||
2 | Leśno Górne | ||
3 | Siedlice Pętla | ||
1 | Siedlice | ||
1 | Siedlice Las | ||
2 | Police Osiedle Chemik | ||
2 | Police Wyszyńskiego | ||
1 | Police PCK | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Grunwaldzka (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Police Rynek (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym