Rozkład jazdy linii 106
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
-
Przystanek: Police Rynek (54021)
- Kierunek: Głębokie
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:43 | Godzina 5:55 | Godzina 6:25 Godzina 6:35 Godzina 6:52 | Godzina 7:23 Godzina 7:53 | Godzina 8:24 | Godzina 9:54 | Godzina 10:54 | Godzina 11:54 | Godzina 12:54 | Godzina 13:23 Godzina 13:53 | Godzina 14:23 Godzina 14:53 | Godzina 15:23 Godzina 15:54 | Godzina 16:24 Godzina 16:55 | Godzina 17:55 | Godzina 18:55 | Godzina 20:25 | Godzina 21:25 | |||
Ważny od 20.01.2024 |
4 | Godzina 4:43 |
---|---|
5 | Godzina 5:55 |
6 | Godzina 6:25 Godzina 6:35 Godzina 6:52 |
7 | Godzina 7:23 Godzina 7:53 |
8 | Godzina 8:24 |
9 | Godzina 9:54 |
10 | Godzina 10:54 |
11 | Godzina 11:54 |
12 | Godzina 12:54 |
13 | Godzina 13:23 Godzina 13:53 |
14 | Godzina 14:23 Godzina 14:53 |
15 | Godzina 15:23 Godzina 15:54 |
16 | Godzina 16:24 Godzina 16:55 |
17 | Godzina 17:55 |
18 | Godzina 18:55 |
19 | |
20 | Godzina 20:25 |
21 | Godzina 21:25 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:45 | Godzina 6:45 | Godzina 8:05 | Godzina 9:25 | Godzina 10:40 | Godzina 11:39 | Godzina 12:39 | Godzina 13:39 | Godzina 14:39 | Godzina 15:39 | Godzina 16:40 | Godzina 18:25 | Godzina 19:25 | Godzina 20:25 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:45 |
---|---|
6 | Godzina 6:45 |
7 | |
8 | Godzina 8:05 |
9 | Godzina 9:25 |
10 | Godzina 10:40 |
11 | Godzina 11:39 |
12 | Godzina 12:39 |
13 | Godzina 13:39 |
14 | Godzina 14:39 |
15 | Godzina 15:39 |
16 | Godzina 16:40 |
17 | |
18 | Godzina 18:25 |
19 | Godzina 19:25 |
20 | Godzina 20:25 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:45 | Godzina 6:45 | Godzina 8:05 | Godzina 9:24 | Godzina 10:44 | Godzina 11:44 | Godzina 12:44 | Godzina 13:44 | Godzina 14:44 | Godzina 15:44 | Godzina 16:44 | Godzina 18:25 | Godzina 19:25 | Godzina 20:25 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:45 |
---|---|
6 | Godzina 6:45 |
7 | |
8 | Godzina 8:05 |
9 | Godzina 9:24 |
10 | Godzina 10:44 |
11 | Godzina 11:44 |
12 | Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:44 |
14 | Godzina 14:44 |
15 | Godzina 15:44 |
16 | Godzina 16:44 |
17 | |
18 | Godzina 18:25 |
19 | Godzina 19:25 |
20 | Godzina 20:25 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:45 | Godzina 6:57 | Godzina 8:09 | Godzina 9:20 | Godzina 10:44 | Godzina 11:43 | Godzina 12:44 | Godzina 13:44 | Godzina 14:44 | Godzina 15:44 | Godzina 16:44 | Godzina 18:21 | Godzina 19:33 | Godzina 20:45 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:45 |
---|---|
6 | Godzina 6:57 |
7 | |
8 | Godzina 8:09 |
9 | Godzina 9:20 |
10 | Godzina 10:44 |
11 | Godzina 11:43 |
12 | Godzina 12:44 |
13 | Godzina 13:44 |
14 | Godzina 14:44 |
15 | Godzina 15:44 |
16 | Godzina 16:44 |
17 | |
18 | Godzina 18:21 |
19 | Godzina 19:33 |
20 | Godzina 20:45 |
Ważny od 20.01.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Rynek (bieżący przystanek) | |||
1 | 1 | Police Grunwaldzka | |
2 | 1 | Police Siedlecka | |
3 | 1 | Police Dworzec | |
4 | 1 | Police Szpital | |
5 | 1 | Police Piłsudskiego Rondo | |
6 | 1 | Police Wyszyńskiego | |
7 | 1 | Police Osiedle Chemik | |
9 | 2 | Siedlice Las | |
10 | 1 | Siedlice | |
11 | 1 | Siedlice Pętla | |
14 | 3 | Leśno Górne | |
16 | 2 | Sierakowo | |
18 | 2 | Pilchowo Leśna | |
20 | 2 | Pilchowo Kościół | |
21 | 1 | Pilchowo Wodociągi | |
22 | 1 | Pilchowo Ogrody | |
24 | 2 | Jaworowa | |
28 | 4 | Głębokie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym