Rozkład jazdy linii 106
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
-
Przystanek: Siedlice Las (56311)
- Kierunek: Głębokie
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 4:52 | Godzina 6:04 Godzina 6:34 Godzina 6:44 | Godzina 7:01 Godzina 7:32 | Godzina 8:02 Godzina 8:33 | Godzina 10:03 | Godzina 11:03 | Godzina 12:03 | Godzina 13:04 Godzina 13:33 | Godzina 14:03 Godzina 14:33 | Godzina 15:03 Godzina 15:33 Godzina 15:48 | Godzina 16:04 Godzina 16:34 | Godzina 17:04 | Godzina 18:04 | Godzina 19:04 | Godzina 20:34 | Godzina 21:34 | ||||
Ważny od 23.03.2024 |
4 | Godzina 4:52 |
---|---|
5 | |
6 | Godzina 6:04 Godzina 6:34 Godzina 6:44 |
7 | Godzina 7:01 Godzina 7:32 |
8 | Godzina 8:02 Godzina 8:33 |
9 | |
10 | Godzina 10:03 |
11 | Godzina 11:03 |
12 | Godzina 12:03 |
13 | Godzina 13:04 Godzina 13:33 |
14 | Godzina 14:03 Godzina 14:33 |
15 | Godzina 15:03 Godzina 15:33 Godzina 15:48 |
16 | Godzina 16:04 Godzina 16:34 |
17 | Godzina 17:04 |
18 | Godzina 18:04 |
19 | Godzina 19:04 |
20 | Godzina 20:34 |
21 | Godzina 21:34 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:54 | Godzina 6:54 | Godzina 8:14 | Godzina 9:34 | Godzina 10:49 | Godzina 11:49 | Godzina 12:49 | Godzina 13:49 | Godzina 14:49 | Godzina 15:49 | Godzina 16:49 | Godzina 18:34 | Godzina 19:34 | Godzina 20:34 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:54 |
---|---|
6 | Godzina 6:54 |
7 | |
8 | Godzina 8:14 |
9 | Godzina 9:34 |
10 | Godzina 10:49 |
11 | Godzina 11:49 |
12 | Godzina 12:49 |
13 | Godzina 13:49 |
14 | Godzina 14:49 |
15 | Godzina 15:49 |
16 | Godzina 16:49 |
17 | |
18 | Godzina 18:34 |
19 | Godzina 19:34 |
20 | Godzina 20:34 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:54 | Godzina 6:54 | Godzina 8:14 | Godzina 9:33 | Godzina 10:53 | Godzina 11:54 | Godzina 12:54 | Godzina 13:54 | Godzina 14:54 | Godzina 15:54 | Godzina 16:53 | Godzina 18:34 | Godzina 19:34 | Godzina 20:34 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:54 |
---|---|
6 | Godzina 6:54 |
7 | |
8 | Godzina 8:14 |
9 | Godzina 9:33 |
10 | Godzina 10:53 |
11 | Godzina 11:54 |
12 | Godzina 12:54 |
13 | Godzina 13:54 |
14 | Godzina 14:54 |
15 | Godzina 15:54 |
16 | Godzina 16:53 |
17 | |
18 | Godzina 18:34 |
19 | Godzina 19:34 |
20 | Godzina 20:34 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:54 | Godzina 7:06 | Godzina 8:18 | Godzina 9:29 | Godzina 10:53 | Godzina 11:53 | Godzina 12:54 | Godzina 13:54 | Godzina 14:54 | Godzina 15:54 | Godzina 16:53 | Godzina 18:30 | Godzina 19:42 | Godzina 20:54 | ||||||
Ważny od 20.01.2024 |
5 | Godzina 5:54 |
---|---|
6 | |
7 | Godzina 7:06 |
8 | Godzina 8:18 |
9 | Godzina 9:29 |
10 | Godzina 10:53 |
11 | Godzina 11:53 |
12 | Godzina 12:54 |
13 | Godzina 13:54 |
14 | Godzina 14:54 |
15 | Godzina 15:54 |
16 | Godzina 16:53 |
17 | |
18 | Godzina 18:30 |
19 | Godzina 19:42 |
20 | Godzina 20:54 |
Ważny od 20.01.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Rynek | |||
1 | Police Grunwaldzka | ||
1 | Police Siedlecka | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Wyszyńskiego | ||
1 | Police Osiedle Chemik | ||
2 | Siedlice Las (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Siedlice | |
2 | 1 | Siedlice Pętla | |
5 | 3 | Leśno Górne | |
7 | 2 | Sierakowo | |
9 | 2 | Pilchowo Leśna | |
11 | 2 | Pilchowo Kościół | |
12 | 1 | Pilchowo Wodociągi | |
13 | 1 | Pilchowo Ogrody | |
15 | 2 | Jaworowa | |
19 | 4 | Głębokie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym