Rozkład jazdy linii 107
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Przęsocin Radosna (56612)
- Kierunek: Police Wyszyńskiego Polana
- Inne linie na tym przystanku:
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
1 | Plac Rodła | ||
3 | Matejki | ||
2 | Sczanieckiej | ||
2 | Wilcza Wiadukt | ||
2 | Staw Brodowski | ||
2 | Komuny Paryskiej | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
1 | Bogumińska Park | ||
1 | Hoża | ||
1 | Ostrowska | ||
1 | Ogrody „Przyjaźń” | ||
1 | Bogumińska | ||
1 | Pokoju | ||
1 | Nehringa | ||
2 | Kolonistów | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Zagórskiego | ||
1 | Ogrody „Neptun” | ||
1 | Szosa Polska Ranczo | ||
1 | Przęsocin Kościelna | ||
1 | Przęsocin Centralna | ||
1 | Przęsocin Radosna (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Police Ofiar Stutthofu | |
3 | 1 | Police Palmowa | |
4 | 1 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
6 | 2 | Police Dąbrówka | |
7 | 1 | Police Przybora | |
9 | 2 | Police Piłsudskiego Rondo | |
10 | 1 | Police Wyszyńskiego | |
12 | 2 | Police Osiedle Chemik | |
13 | 1 | Police Wyszyńskiego Polana (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym