Rozkład jazdy linii 107
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Wilcza Wiadukt (16611)
- Kierunek: Plac Rodła
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- b
- Od przystanku „Plac Rodła” dalej do pętli „Pomorzany Dobrzyńska” jako linia 524
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Wyszyńskiego Polana | |||
1 | Police Osiedle Chemik | ||
2 | Police Wyszyńskiego | ||
1 | Police PCK | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Przybora | ||
1 | Police Dąbrówka | ||
2 | Police Mścięcino Krzyżówka | ||
1 | Police Palmowa | ||
1 | Police Ofiar Stutthofu | ||
2 | Przęsocin Radosna | ||
1 | Przęsocin Centralna | ||
1 | Przęsocin Kościelna | ||
1 | Szosa Polska Ranczo | ||
1 | Ogrody „Neptun” | ||
1 | Zagórskiego | ||
1 | Dojazdowa | ||
1 | Kolonistów | ||
2 | Nehringa | ||
1 | Pokoju | ||
2 | Bogumińska | ||
1 | Ogrody „Przyjaźń” | ||
1 | Hoża | ||
2 | Jana z Czarnolasu | ||
4 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski | ||
1 | Wilcza Wiadukt (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Sczanieckiej | |
5 | 3 | Matejki | |
8 | 3 | Plac Rodła | |
9 | 1 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym