Rozkład jazdy linii 107
Linia autobusowa dzienna zwykła
Na tej linii występują odwołane kursy.
-
Przystanek: Police Mścięcino Krzyżówka (55211)
- Kierunek: Plac Rodła
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- b
- Od przystanku „Plac Rodła” dalej do pętli „Pomorzany Dobrzyńska” jako linia 524
- 00
- W dniu 29.03.2024 (piątek) kurs odwołany
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Wyszyńskiego Polana | |||
1 | Police Osiedle Chemik | ||
2 | Police Wyszyńskiego | ||
1 | Police PCK | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Przybora | ||
1 | Police Dąbrówka | ||
2 | Police Mścięcino Krzyżówka (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Police Palmowa | |
2 | 1 | Police Ofiar Stutthofu | |
4 | 2 | Przęsocin Radosna | |
5 | 1 | Przęsocin Centralna | |
6 | 1 | Przęsocin Kościelna | |
7 | 1 | Szosa Polska Ranczo | |
8 | 1 | Ogrody „Neptun” | |
9 | 1 | Zagórskiego | |
10 | 1 | Dojazdowa | |
11 | 1 | Kolonistów | |
13 | 2 | Nehringa | |
14 | 1 | Pokoju | |
16 | 2 | Bogumińska | |
17 | 1 | Ogrody „Przyjaźń” | |
18 | 1 | Hoża | |
20 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
24 | 4 | Komuny Paryskiej | |
25 | 1 | Staw Brodowski | |
26 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
28 | 2 | Sczanieckiej | |
31 | 3 | Matejki | |
34 | 3 | Plac Rodła | |
35 | 1 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym