Rozkład jazdy linii 109
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Police Wyszyńskiego (51711)
- Kierunek: Police Rynek lub Police Jasienica Pętla
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:23 | Godzina 7:13 Godzina 7:33 Godzina 7:53 | Godzina 8:13 | Godzina 13:37 Godzina 13:53 | Godzina 14:13 Godzina 14:33 Godzina 14:53 | Godzina 15:23 | ||||||||||||||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:23 |
---|---|
7 | Godzina 7:13 Godzina 7:33 Godzina 7:53 |
8 | Godzina 8:13 |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:37 Godzina 13:53 |
14 | Godzina 14:13 Godzina 14:33 Godzina 14:53 |
15 | Godzina 15:23 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:23 | Godzina 7:33 | Godzina 8:13 | Godzina 14:13 Godzina 14:53 | ||||||||||||||||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:23 |
---|---|
7 | Godzina 7:33 |
8 | Godzina 8:13 |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | Godzina 14:13 Godzina 14:53 |
Ważny od 20.01.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs do pętli „Police Jasienica Pętla”
- c
- Kurs do pętli „Police Jasienica Pętla” z podjazdem do przystanków „Police Zakłady Chemiczne” i „Police Piotra i Pawła”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Tanowska Szkoła | |||
1 | Police Tanowska | ||
1 | Police Chodkiewicza | ||
1 | Police Wyszyńskiego (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Police Osiedle Chemik | |
4 | 2 | Police Piaskowa Szkoła | |
5 | 1 | Police Piaskowa | |
6 | 1 | Police Grzybowa | |
8 | 2 | Police Przybora | |
9 | 1 | Police Dąbrówka | |
10 | 1 | Police Mazurska Kościół | |
11 | 1 | Police Szkolna | |
11 | 0 | Police Batorego | |
12 | 1 | Police Grunwaldzka | |
13 | 1 | Police Rynek (przystanek końcowy) | |
Police Rynek | |||
Police Dubois | |||
Police Kamienna | |||
Police Kuźnicka | |||
Police Zakłady Chemiczne | |||
Police Kombinat Krzyżówka | |||
Police Jasienicka | |||
Police Messer | |||
Police Jasienica Krzyżówka | |||
Police Piotra i Pawła | |||
Police Jasienica | |||
Police Jasienica Pętla (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym