Rozkład jazdy linii 109
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Police Osiedle Chemik (51831)
- Kierunek: Police Tanowska Szkoła
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:01 Godzina 7:21 Godzina 7:41 | Godzina 8:01 Godzina 8:21 | Godzina 14:01 Godzina 14:21 Godzina 14:41 | Godzina 15:01 Godzina 15:42 | ||||||||||||||||
Ważny od 20.01.2024 |
7 | Godzina 7:01 Godzina 7:21 Godzina 7:41 |
---|---|
8 | Godzina 8:01 Godzina 8:21 |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | Godzina 14:01 Godzina 14:21 Godzina 14:41 |
15 | Godzina 15:01 Godzina 15:42 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:21 | Godzina 8:01 | Godzina 14:01 Godzina 14:41 | Godzina 15:42 | ||||||||||||||||
Ważny od 20.01.2024 |
7 | Godzina 7:21 |
---|---|
8 | Godzina 8:01 |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | |
14 | Godzina 14:01 Godzina 14:41 |
15 | Godzina 15:42 |
Ważny od 20.01.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Jasienica Pętla | |||
Police Jasienica | |||
Police Piotra i Pawła | |||
Police Jasienica Krzyżówka | |||
Police Messer | |||
Police Jasienicka | |||
Police Kombinat Krzyżówka | |||
Police Kuźnicka | |||
Police Kamienna | |||
Police Dubois | |||
Police Rynek | |||
1 | Police Grunwaldzka | ||
1 | Police Batorego | ||
0 | Police Szkolna | ||
1 | Police Kołłątaja | ||
1 | Police Mazurska Kościół | ||
1 | Police Dąbrówka | ||
1 | Police Przybora | ||
2 | Police Grzybowa | ||
1 | Police Piaskowa | ||
1 | Police Piaskowa Szkoła | ||
1 | Police Osiedle Chemik (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Police Wyszyńskiego | |
3 | 1 | Police Klub Nauczyciela | |
5 | 2 | Police Tanowska | |
6 | 1 | Police Tanowska Szkoła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym