Rozkład jazdy linii 109
Linia autobusowa dzienna zwykła
-
Przystanek: Police Rynek (54021)
- Kierunek: Police Tanowska Szkoła
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:50 | Godzina 7:10 Godzina 7:30 Godzina 7:50 | Godzina 8:10 | Godzina 13:50 | Godzina 14:10 Godzina 14:30 Godzina 14:50 | Godzina 15:31 | ||||||||||||||
Ważny od 20.01.2024 |
6 | Godzina 6:50 |
---|---|
7 | Godzina 7:10 Godzina 7:30 Godzina 7:50 |
8 | Godzina 8:10 |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:50 |
14 | Godzina 14:10 Godzina 14:30 Godzina 14:50 |
15 | Godzina 15:31 |
Ważny od 20.01.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 7:10 Godzina 7:50 | Godzina 13:50 | Godzina 14:30 | Godzina 15:31 | ||||||||||||||||
Ważny od 20.01.2024 |
7 | Godzina 7:10 Godzina 7:50 |
---|---|
8 | |
9 | |
10 | |
11 | |
12 | |
13 | Godzina 13:50 |
14 | Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:31 |
Ważny od 20.01.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Jasienica Pętla | |||
Police Jasienica | |||
Police Piotra i Pawła | |||
Police Jasienica Krzyżówka | |||
Police Messer | |||
Police Jasienicka | |||
Police Kombinat Krzyżówka | |||
Police Kuźnicka | |||
Police Kamienna | |||
Police Dubois | |||
Police Rynek (bieżący przystanek) | |||
1 | 1 | Police Grunwaldzka | |
2 | 1 | Police Batorego | |
2 | 0 | Police Szkolna | |
3 | 1 | Police Kołłątaja | |
4 | 1 | Police Mazurska Kościół | |
5 | 1 | Police Dąbrówka | |
6 | 1 | Police Przybora | |
8 | 2 | Police Grzybowa | |
9 | 1 | Police Piaskowa | |
10 | 1 | Police Piaskowa Szkoła | |
11 | 1 | Police Osiedle Chemik | |
13 | 2 | Police Wyszyńskiego | |
14 | 1 | Police Klub Nauczyciela | |
16 | 2 | Police Tanowska | |
17 | 1 | Police Tanowska Szkoła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym