Rozkład jazdy linii B
Linia autobusowa dzienna pospieszna
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Łubinowa | ||
1 | Sanktuarium | ||
2 | Wiosenna | ||
5 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Hangarowa | ||
3 | Basen Górniczy | ||
6 | Wyszyńskiego | ||
2 | Brama Portowa | ||
3 | Plac Rodła (bieżący przystanek) | ||
3 | 3 | Rayskiego | |
6 | 3 | Kołłątaja | |
8 | 2 | Niemcewicza | |
13 | 5 | Krasińskiego Wiadukt | |
15 | 2 | Chopina | |
17 | 2 | Osiedle Arkońskie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym