Rozkład jazdy linii B
Linia autobusowa dzienna pospieszna
-
Przystanek: Basen Górniczy (60521)
- Kierunek: Osiedle Bukowe
- Inne linie na tym przystanku:
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Arkońskie | |||
3 | Chopina | ||
1 | Krasińskiego Wiadukt | ||
4 | Niemcewicza | ||
2 | Kołłątaja | ||
3 | Rayskiego | ||
2 | Plac Rodła | ||
3 | Brama Portowa | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
7 | Basen Górniczy (bieżący przystanek) | ||
3 | 3 | Hangarowa | |
4 | 1 | Rondo Ułanów Podolskich | |
9 | 5 | Wiosenna | |
11 | 2 | Łubinowa | |
12 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
15 | 3 | Kolorowych Domów | |
16 | 1 | Osiedle Bukowe (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym