Rozkład jazdy linii B
Linia autobusowa dzienna pospieszna
-
Przystanek: Basen Górniczy (60542)
- Kierunek: Osiedle Arkońskie
- Inne linie na tym przystanku:
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operatorzy:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica” Spółka z o.o.
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Łubinowa | ||
1 | Sanktuarium | ||
2 | Wiosenna | ||
5 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Hangarowa | ||
3 | Basen Górniczy (bieżący przystanek) | ||
6 | 6 | Wyszyńskiego | |
8 | 2 | Brama Portowa | |
11 | 3 | Plac Rodła | |
14 | 3 | Rayskiego | |
17 | 3 | Kołłątaja | |
19 | 2 | Niemcewicza | |
24 | 5 | Krasińskiego Wiadukt | |
26 | 2 | Chopina | |
28 | 2 | Osiedle Arkońskie (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym