Rozkład jazdy linii C
Linia autobusowa dzienna pospieszna
-
Przystanek: Jugosłowiańska (71212)
- Kierunek: Osiedle Kasztanowe
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:28 | Godzina 6:08 Godzina 6:48 | Godzina 7:28 | Godzina 8:08 Godzina 8:48 | Godzina 9:29 | Godzina 10:09 Godzina 10:49 | Godzina 11:29 | Godzina 12:09 Godzina 12:49 | Godzina 13:29 | Godzina 14:09 Godzina 14:49 | Godzina 15:29 | Godzina 16:09 Godzina 16:49 | Godzina 17:29 | Godzina 18:09 Godzina 18:48 | Godzina 19:28 | Godzina 20:08 Godzina 20:48 | Godzina 21:28 | Godzina 22:08 | Godzina 23:03 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:28 |
---|---|
6 | Godzina 6:08 Godzina 6:48 |
7 | Godzina 7:28 |
8 | Godzina 8:08 Godzina 8:48 |
9 | Godzina 9:29 |
10 | Godzina 10:09 Godzina 10:49 |
11 | Godzina 11:29 |
12 | Godzina 12:09 Godzina 12:49 |
13 | Godzina 13:29 |
14 | Godzina 14:09 Godzina 14:49 |
15 | Godzina 15:29 |
16 | Godzina 16:09 Godzina 16:49 |
17 | Godzina 17:29 |
18 | Godzina 18:09 Godzina 18:48 |
19 | Godzina 19:28 |
20 | Godzina 20:08 Godzina 20:48 |
21 | Godzina 21:28 |
22 | Godzina 22:08 |
23 | Godzina 23:03 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:28 | Godzina 6:08 Godzina 6:48 | Godzina 7:28 | Godzina 8:08 Godzina 8:48 | Godzina 9:28 | Godzina 10:08 Godzina 10:48 | Godzina 11:28 | Godzina 12:08 Godzina 12:48 | Godzina 13:28 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 | Godzina 15:28 | Godzina 16:08 Godzina 16:48 | Godzina 17:28 | Godzina 18:08 Godzina 18:48 | Godzina 19:28 | Godzina 20:08 Godzina 20:48 | Godzina 21:28 | Godzina 22:08 | Godzina 23:03 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:28 |
---|---|
6 | Godzina 6:08 Godzina 6:48 |
7 | Godzina 7:28 |
8 | Godzina 8:08 Godzina 8:48 |
9 | Godzina 9:28 |
10 | Godzina 10:08 Godzina 10:48 |
11 | Godzina 11:28 |
12 | Godzina 12:08 Godzina 12:48 |
13 | Godzina 13:28 |
14 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 |
15 | Godzina 15:28 |
16 | Godzina 16:08 Godzina 16:48 |
17 | Godzina 17:28 |
18 | Godzina 18:08 Godzina 18:48 |
19 | Godzina 19:28 |
20 | Godzina 20:08 Godzina 20:48 |
21 | Godzina 21:28 |
22 | Godzina 22:08 |
23 | Godzina 23:03 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:08 | Godzina 7:08 | Godzina 8:08 | Godzina 9:08 | Godzina 10:08 | Godzina 11:08 | Godzina 12:08 | Godzina 13:08 | Godzina 14:08 | Godzina 15:08 | Godzina 16:08 | Godzina 17:08 | Godzina 18:08 | Godzina 19:08 | Godzina 20:08 | Godzina 21:08 | Godzina 22:08 | Godzina 23:03 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:08 |
---|---|
7 | Godzina 7:08 |
8 | Godzina 8:08 |
9 | Godzina 9:08 |
10 | Godzina 10:08 |
11 | Godzina 11:08 |
12 | Godzina 12:08 |
13 | Godzina 13:08 |
14 | Godzina 14:08 |
15 | Godzina 15:08 |
16 | Godzina 16:08 |
17 | Godzina 17:08 |
18 | Godzina 18:08 |
19 | Godzina 19:08 |
20 | Godzina 20:08 |
21 | Godzina 21:08 |
22 | Godzina 22:08 |
23 | Godzina 23:03 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Dąbie Osiedle”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
4 | Brama Portowa | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
7 | Basen Górniczy | ||
4 | Centrum Żeglarskie | ||
3 | Emilii Gierczak | ||
3 | Plac Słowiański | ||
2 | Jugosłowiańska (bieżący przystanek) | ||
Dąbie Osiedle (przystanek końcowy) | |||
2 | 2 | Dąbie Osiedle | |
5 | 3 | Stacja Doświadczalna | |
6 | 1 | Kniewska | |
7 | 1 | Zakłady Drobiarskie | |
8 | 1 | Lubczyńska | |
9 | 1 | Załom Parkowa | |
11 | 2 | Załom Kościół | |
13 | 2 | Kablowa | |
17 | 4 | Osiedle Kasztanowe (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym