Rozkład jazdy linii C
Linia autobusowa dzienna pospieszna
-
Przystanek: Dąbie Osiedle (71411)
- Kierunek: Osiedle Kasztanowe
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:30 | Godzina 6:10 Godzina 6:50 | Godzina 7:30 | Godzina 8:10 Godzina 8:50 | Godzina 9:31 | Godzina 10:11 Godzina 10:51 | Godzina 11:31 | Godzina 12:11 Godzina 12:51 | Godzina 13:31 | Godzina 14:11 Godzina 14:51 | Godzina 15:31 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 | Godzina 17:31 | Godzina 18:11 Godzina 18:50 | Godzina 19:30 | Godzina 20:10 Godzina 20:50 | Godzina 21:30 | Godzina 22:10 | Godzina 23:05 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:30 |
---|---|
6 | Godzina 6:10 Godzina 6:50 |
7 | Godzina 7:30 |
8 | Godzina 8:10 Godzina 8:50 |
9 | Godzina 9:31 |
10 | Godzina 10:11 Godzina 10:51 |
11 | Godzina 11:31 |
12 | Godzina 12:11 Godzina 12:51 |
13 | Godzina 13:31 |
14 | Godzina 14:11 Godzina 14:51 |
15 | Godzina 15:31 |
16 | Godzina 16:11 Godzina 16:51 |
17 | Godzina 17:31 |
18 | Godzina 18:11 Godzina 18:50 |
19 | Godzina 19:30 |
20 | Godzina 20:10 Godzina 20:50 |
21 | Godzina 21:30 |
22 | Godzina 22:10 |
23 | Godzina 23:05 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:30 | Godzina 6:10 Godzina 6:50 | Godzina 7:30 | Godzina 8:10 Godzina 8:50 | Godzina 9:30 | Godzina 10:10 Godzina 10:50 | Godzina 11:30 | Godzina 12:10 Godzina 12:50 | Godzina 13:30 | Godzina 14:10 Godzina 14:50 | Godzina 15:30 | Godzina 16:10 Godzina 16:50 | Godzina 17:30 | Godzina 18:10 Godzina 18:50 | Godzina 19:30 | Godzina 20:10 Godzina 20:50 | Godzina 21:30 | Godzina 22:10 | Godzina 23:05 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:30 |
---|---|
6 | Godzina 6:10 Godzina 6:50 |
7 | Godzina 7:30 |
8 | Godzina 8:10 Godzina 8:50 |
9 | Godzina 9:30 |
10 | Godzina 10:10 Godzina 10:50 |
11 | Godzina 11:30 |
12 | Godzina 12:10 Godzina 12:50 |
13 | Godzina 13:30 |
14 | Godzina 14:10 Godzina 14:50 |
15 | Godzina 15:30 |
16 | Godzina 16:10 Godzina 16:50 |
17 | Godzina 17:30 |
18 | Godzina 18:10 Godzina 18:50 |
19 | Godzina 19:30 |
20 | Godzina 20:10 Godzina 20:50 |
21 | Godzina 21:30 |
22 | Godzina 22:10 |
23 | Godzina 23:05 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:10 | Godzina 7:10 | Godzina 8:10 | Godzina 9:10 | Godzina 10:10 | Godzina 11:10 | Godzina 12:10 | Godzina 13:10 | Godzina 14:10 | Godzina 15:10 | Godzina 16:10 | Godzina 17:10 | Godzina 18:10 | Godzina 19:10 | Godzina 20:10 | Godzina 21:10 | Godzina 22:10 | Godzina 23:05 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:10 |
---|---|
7 | Godzina 7:10 |
8 | Godzina 8:10 |
9 | Godzina 9:10 |
10 | Godzina 10:10 |
11 | Godzina 11:10 |
12 | Godzina 12:10 |
13 | Godzina 13:10 |
14 | Godzina 14:10 |
15 | Godzina 15:10 |
16 | Godzina 16:10 |
17 | Godzina 17:10 |
18 | Godzina 18:10 |
19 | Godzina 19:10 |
20 | Godzina 20:10 |
21 | Godzina 21:10 |
22 | Godzina 22:10 |
23 | Godzina 23:05 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
4 | Brama Portowa | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
7 | Basen Górniczy | ||
4 | Centrum Żeglarskie | ||
3 | Emilii Gierczak | ||
3 | Plac Słowiański | ||
2 | Jugosłowiańska | ||
Dąbie Osiedle (przystanek końcowy) | |||
2 | Dąbie Osiedle (bieżący przystanek) | ||
3 | 3 | Stacja Doświadczalna | |
4 | 1 | Kniewska | |
5 | 1 | Zakłady Drobiarskie | |
6 | 1 | Lubczyńska | |
7 | 1 | Załom Parkowa | |
9 | 2 | Załom Kościół | |
11 | 2 | Kablowa | |
15 | 4 | Osiedle Kasztanowe (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym