Rozkład jazdy linii C
Linia autobusowa dzienna pospieszna
-
Przystanek: Zakłady Drobiarskie (71812)
- Kierunek: Osiedle Kasztanowe
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:35 | Godzina 6:15 Godzina 6:55 | Godzina 7:35 | Godzina 8:15 Godzina 8:55 | Godzina 9:36 | Godzina 10:16 Godzina 10:56 | Godzina 11:36 | Godzina 12:16 Godzina 12:56 | Godzina 13:36 | Godzina 14:16 Godzina 14:56 | Godzina 15:36 | Godzina 16:16 Godzina 16:56 | Godzina 17:36 | Godzina 18:16 Godzina 18:55 | Godzina 19:35 | Godzina 20:15 Godzina 20:55 | Godzina 21:35 | Godzina 22:15 | Godzina 23:10 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:35 |
---|---|
6 | Godzina 6:15 Godzina 6:55 |
7 | Godzina 7:35 |
8 | Godzina 8:15 Godzina 8:55 |
9 | Godzina 9:36 |
10 | Godzina 10:16 Godzina 10:56 |
11 | Godzina 11:36 |
12 | Godzina 12:16 Godzina 12:56 |
13 | Godzina 13:36 |
14 | Godzina 14:16 Godzina 14:56 |
15 | Godzina 15:36 |
16 | Godzina 16:16 Godzina 16:56 |
17 | Godzina 17:36 |
18 | Godzina 18:16 Godzina 18:55 |
19 | Godzina 19:35 |
20 | Godzina 20:15 Godzina 20:55 |
21 | Godzina 21:35 |
22 | Godzina 22:15 |
23 | Godzina 23:10 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:35 | Godzina 6:15 Godzina 6:55 | Godzina 7:35 | Godzina 8:15 Godzina 8:55 | Godzina 9:35 | Godzina 10:15 Godzina 10:55 | Godzina 11:35 | Godzina 12:15 Godzina 12:55 | Godzina 13:35 | Godzina 14:15 Godzina 14:55 | Godzina 15:35 | Godzina 16:15 Godzina 16:55 | Godzina 17:35 | Godzina 18:15 Godzina 18:55 | Godzina 19:35 | Godzina 20:15 Godzina 20:55 | Godzina 21:35 | Godzina 22:15 | Godzina 23:10 | |
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:35 |
---|---|
6 | Godzina 6:15 Godzina 6:55 |
7 | Godzina 7:35 |
8 | Godzina 8:15 Godzina 8:55 |
9 | Godzina 9:35 |
10 | Godzina 10:15 Godzina 10:55 |
11 | Godzina 11:35 |
12 | Godzina 12:15 Godzina 12:55 |
13 | Godzina 13:35 |
14 | Godzina 14:15 Godzina 14:55 |
15 | Godzina 15:35 |
16 | Godzina 16:15 Godzina 16:55 |
17 | Godzina 17:35 |
18 | Godzina 18:15 Godzina 18:55 |
19 | Godzina 19:35 |
20 | Godzina 20:15 Godzina 20:55 |
21 | Godzina 21:35 |
22 | Godzina 22:15 |
23 | Godzina 23:10 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 6:15 | Godzina 7:15 | Godzina 8:15 | Godzina 9:15 | Godzina 10:15 | Godzina 11:15 | Godzina 12:15 | Godzina 13:15 | Godzina 14:15 | Godzina 15:15 | Godzina 16:15 | Godzina 17:15 | Godzina 18:15 | Godzina 19:15 | Godzina 20:15 | Godzina 21:15 | Godzina 22:15 | Godzina 23:10 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
6 | Godzina 6:15 |
---|---|
7 | Godzina 7:15 |
8 | Godzina 8:15 |
9 | Godzina 9:15 |
10 | Godzina 10:15 |
11 | Godzina 11:15 |
12 | Godzina 12:15 |
13 | Godzina 13:15 |
14 | Godzina 14:15 |
15 | Godzina 15:15 |
16 | Godzina 16:15 |
17 | Godzina 17:15 |
18 | Godzina 18:15 |
19 | Godzina 19:15 |
20 | Godzina 20:15 |
21 | Godzina 21:15 |
22 | Godzina 22:15 |
23 | Godzina 23:10 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
4 | Brama Portowa | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
7 | Basen Górniczy | ||
4 | Centrum Żeglarskie | ||
3 | Emilii Gierczak | ||
3 | Plac Słowiański | ||
2 | Jugosłowiańska | ||
Dąbie Osiedle (przystanek końcowy) | |||
2 | Dąbie Osiedle | ||
3 | Stacja Doświadczalna | ||
1 | Kniewska | ||
1 | Zakłady Drobiarskie (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Lubczyńska | |
2 | 1 | Załom Parkowa | |
4 | 2 | Załom Kościół | |
6 | 2 | Kablowa | |
10 | 4 | Osiedle Kasztanowe (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym