Rozkład jazdy linii C
Linia autobusowa dzienna pospieszna
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:03 Godzina 5:43 | Godzina 6:23 | Godzina 7:03 Godzina 7:43 | Godzina 8:23 | Godzina 9:02 Godzina 9:41 | Godzina 10:21 | Godzina 11:01 Godzina 11:42 | Godzina 12:22 | Godzina 13:02 Godzina 13:42 | Godzina 14:22 | Godzina 15:02 Godzina 15:42 | Godzina 16:21 | Godzina 17:01 Godzina 17:42 | Godzina 18:23 | Godzina 19:03 Godzina 19:43 | Godzina 20:23 | Godzina 21:03 Godzina 21:43 | Godzina 22:10 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:03 Godzina 5:43 |
---|---|
6 | Godzina 6:23 |
7 | Godzina 7:03 Godzina 7:43 |
8 | Godzina 8:23 |
9 | Godzina 9:02 Godzina 9:41 |
10 | Godzina 10:21 |
11 | Godzina 11:01 Godzina 11:42 |
12 | Godzina 12:22 |
13 | Godzina 13:02 Godzina 13:42 |
14 | Godzina 14:22 |
15 | Godzina 15:02 Godzina 15:42 |
16 | Godzina 16:21 |
17 | Godzina 17:01 Godzina 17:42 |
18 | Godzina 18:23 |
19 | Godzina 19:03 Godzina 19:43 |
20 | Godzina 20:23 |
21 | Godzina 21:03 Godzina 21:43 |
22 | Godzina 22:10 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:03 Godzina 5:43 | Godzina 6:23 | Godzina 7:03 Godzina 7:43 | Godzina 8:23 | Godzina 9:03 Godzina 9:43 | Godzina 10:23 | Godzina 11:03 Godzina 11:42 | Godzina 12:22 | Godzina 13:02 Godzina 13:42 | Godzina 14:22 | Godzina 15:02 Godzina 15:42 | Godzina 16:23 | Godzina 17:03 Godzina 17:43 | Godzina 18:23 | Godzina 19:03 Godzina 19:43 | Godzina 20:23 | Godzina 21:03 Godzina 21:43 | Godzina 22:10 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:03 Godzina 5:43 |
---|---|
6 | Godzina 6:23 |
7 | Godzina 7:03 Godzina 7:43 |
8 | Godzina 8:23 |
9 | Godzina 9:03 Godzina 9:43 |
10 | Godzina 10:23 |
11 | Godzina 11:03 Godzina 11:42 |
12 | Godzina 12:22 |
13 | Godzina 13:02 Godzina 13:42 |
14 | Godzina 14:22 |
15 | Godzina 15:02 Godzina 15:42 |
16 | Godzina 16:23 |
17 | Godzina 17:03 Godzina 17:43 |
18 | Godzina 18:23 |
19 | Godzina 19:03 Godzina 19:43 |
20 | Godzina 20:23 |
21 | Godzina 21:03 Godzina 21:43 |
22 | Godzina 22:10 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:03 | Godzina 6:03 | Godzina 7:03 | Godzina 8:03 | Godzina 9:03 | Godzina 10:03 | Godzina 11:03 | Godzina 12:02 | Godzina 13:02 | Godzina 14:02 | Godzina 15:02 | Godzina 16:02 | Godzina 17:02 | Godzina 18:03 | Godzina 19:03 | Godzina 20:03 | Godzina 21:03 | Godzina 22:10 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:03 |
---|---|
6 | Godzina 6:03 |
7 | Godzina 7:03 |
8 | Godzina 8:03 |
9 | Godzina 9:03 |
10 | Godzina 10:03 |
11 | Godzina 11:03 |
12 | Godzina 12:02 |
13 | Godzina 13:02 |
14 | Godzina 14:02 |
15 | Godzina 15:02 |
16 | Godzina 16:02 |
17 | Godzina 17:02 |
18 | Godzina 18:03 |
19 | Godzina 19:03 |
20 | Godzina 20:03 |
21 | Godzina 21:03 |
22 | Godzina 22:10 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Kasztanowe | |||
4 | Kablowa | ||
2 | Załom Kościół | ||
2 | Załom Parkowa | ||
1 | Lubczyńska (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Zakłady Drobiarskie | |
2 | 1 | Kniewska | |
3 | 1 | Stacja Doświadczalna | |
7 | 4 | Dąbie Osiedle | |
9 | 2 | Jugosłowiańska | |
11 | 2 | Plac Słowiański | |
12 | 1 | Emilii Gierczak | |
15 | 3 | Centrum Żeglarskie | |
19 | 4 | Basen Górniczy | |
25 | 6 | Wyszyńskiego | |
27 | 2 | Brama Portowa | |
30 | 3 | Plac Rodła | |
31 | 1 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym