Rozkład jazdy linii C
Linia autobusowa dzienna pospieszna
-
Przystanek: Brama Portowa (10813)
- Kierunek: Osiedle Kasztanowe
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:11 Godzina 5:50 | Godzina 6:30 | Godzina 7:10 Godzina 7:50 | Godzina 8:30 | Godzina 9:10 Godzina 9:50 | Godzina 10:30 | Godzina 11:10 Godzina 11:50 | Godzina 12:30 | Godzina 13:10 Godzina 13:50 | Godzina 14:30 | Godzina 15:10 Godzina 15:50 | Godzina 16:30 | Godzina 17:10 Godzina 17:51 | Godzina 18:30 | Godzina 19:10 Godzina 19:50 | Godzina 20:30 | Godzina 21:10 Godzina 21:51 | Godzina 22:46 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:11 Godzina 5:50 |
---|---|
6 | Godzina 6:30 |
7 | Godzina 7:10 Godzina 7:50 |
8 | Godzina 8:30 |
9 | Godzina 9:10 Godzina 9:50 |
10 | Godzina 10:30 |
11 | Godzina 11:10 Godzina 11:50 |
12 | Godzina 12:30 |
13 | Godzina 13:10 Godzina 13:50 |
14 | Godzina 14:30 |
15 | Godzina 15:10 Godzina 15:50 |
16 | Godzina 16:30 |
17 | Godzina 17:10 Godzina 17:51 |
18 | Godzina 18:30 |
19 | Godzina 19:10 Godzina 19:50 |
20 | Godzina 20:30 |
21 | Godzina 21:10 Godzina 21:51 |
22 | Godzina 22:46 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:11 Godzina 5:50 | Godzina 6:30 | Godzina 7:10 Godzina 7:50 | Godzina 8:30 | Godzina 9:10 Godzina 9:50 | Godzina 10:30 | Godzina 11:09 Godzina 11:49 | Godzina 12:29 | Godzina 13:09 Godzina 13:49 | Godzina 14:29 | Godzina 15:09 Godzina 15:50 | Godzina 16:30 | Godzina 17:10 Godzina 17:50 | Godzina 18:30 | Godzina 19:10 Godzina 19:50 | Godzina 20:30 | Godzina 21:10 Godzina 21:51 | Godzina 22:46 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:11 Godzina 5:50 |
---|---|
6 | Godzina 6:30 |
7 | Godzina 7:10 Godzina 7:50 |
8 | Godzina 8:30 |
9 | Godzina 9:10 Godzina 9:50 |
10 | Godzina 10:30 |
11 | Godzina 11:09 Godzina 11:49 |
12 | Godzina 12:29 |
13 | Godzina 13:09 Godzina 13:49 |
14 | Godzina 14:29 |
15 | Godzina 15:09 Godzina 15:50 |
16 | Godzina 16:30 |
17 | Godzina 17:10 Godzina 17:50 |
18 | Godzina 18:30 |
19 | Godzina 19:10 Godzina 19:50 |
20 | Godzina 20:30 |
21 | Godzina 21:10 Godzina 21:51 |
22 | Godzina 22:46 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:50 | Godzina 6:50 | Godzina 7:50 | Godzina 8:50 | Godzina 9:50 | Godzina 10:49 | Godzina 11:49 | Godzina 12:49 | Godzina 13:49 | Godzina 14:49 | Godzina 15:50 | Godzina 16:50 | Godzina 17:50 | Godzina 18:50 | Godzina 19:50 | Godzina 20:50 | Godzina 21:51 | Godzina 22:46 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:50 |
---|---|
6 | Godzina 6:50 |
7 | Godzina 7:50 |
8 | Godzina 8:50 |
9 | Godzina 9:50 |
10 | Godzina 10:49 |
11 | Godzina 11:49 |
12 | Godzina 12:49 |
13 | Godzina 13:49 |
14 | Godzina 14:49 |
15 | Godzina 15:50 |
16 | Godzina 16:50 |
17 | Godzina 17:50 |
18 | Godzina 18:50 |
19 | Godzina 19:50 |
20 | Godzina 20:50 |
21 | Godzina 21:51 |
22 | Godzina 22:46 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Dąbie Osiedle”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
4 | Brama Portowa (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Wyszyńskiego | |
9 | 7 | Basen Górniczy | |
13 | 4 | Centrum Żeglarskie | |
16 | 3 | Emilii Gierczak | |
19 | 3 | Plac Słowiański | |
21 | 2 | Jugosłowiańska | |
Dąbie Osiedle (przystanek końcowy) | |||
23 | 2 | Dąbie Osiedle | |
26 | 3 | Stacja Doświadczalna | |
27 | 1 | Kniewska | |
28 | 1 | Zakłady Drobiarskie | |
29 | 1 | Lubczyńska | |
30 | 1 | Załom Parkowa | |
32 | 2 | Załom Kościół | |
34 | 2 | Kablowa | |
38 | 4 | Osiedle Kasztanowe (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym