Rozkład jazdy linii C
Linia autobusowa dzienna pospieszna
-
Przystanek: Brama Portowa (10821)
- Kierunek: Plac Rodła
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:27 | Godzina 6:07 Godzina 6:48 | Godzina 7:28 | Godzina 8:08 Godzina 8:48 | Godzina 9:28 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 | Godzina 11:27 | Godzina 12:08 Godzina 12:48 | Godzina 13:28 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 | Godzina 15:28 | Godzina 16:08 Godzina 16:47 | Godzina 17:27 | Godzina 18:08 Godzina 18:49 | Godzina 19:29 | Godzina 20:08 Godzina 20:48 | Godzina 21:28 | Godzina 22:08 Godzina 22:34 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:27 |
---|---|
6 | Godzina 6:07 Godzina 6:48 |
7 | Godzina 7:28 |
8 | Godzina 8:08 Godzina 8:48 |
9 | Godzina 9:28 |
10 | Godzina 10:07 Godzina 10:47 |
11 | Godzina 11:27 |
12 | Godzina 12:08 Godzina 12:48 |
13 | Godzina 13:28 |
14 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 |
15 | Godzina 15:28 |
16 | Godzina 16:08 Godzina 16:47 |
17 | Godzina 17:27 |
18 | Godzina 18:08 Godzina 18:49 |
19 | Godzina 19:29 |
20 | Godzina 20:08 Godzina 20:48 |
21 | Godzina 21:28 |
22 | Godzina 22:08 Godzina 22:34 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:27 | Godzina 6:07 Godzina 6:48 | Godzina 7:28 | Godzina 8:08 Godzina 8:48 | Godzina 9:29 | Godzina 10:09 Godzina 10:49 | Godzina 11:29 | Godzina 12:08 Godzina 12:48 | Godzina 13:28 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 | Godzina 15:28 | Godzina 16:08 Godzina 16:49 | Godzina 17:29 | Godzina 18:08 Godzina 18:48 | Godzina 19:28 | Godzina 20:08 Godzina 20:48 | Godzina 21:28 | Godzina 22:08 Godzina 22:34 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:27 |
---|---|
6 | Godzina 6:07 Godzina 6:48 |
7 | Godzina 7:28 |
8 | Godzina 8:08 Godzina 8:48 |
9 | Godzina 9:29 |
10 | Godzina 10:09 Godzina 10:49 |
11 | Godzina 11:29 |
12 | Godzina 12:08 Godzina 12:48 |
13 | Godzina 13:28 |
14 | Godzina 14:08 Godzina 14:48 |
15 | Godzina 15:28 |
16 | Godzina 16:08 Godzina 16:49 |
17 | Godzina 17:29 |
18 | Godzina 18:08 Godzina 18:48 |
19 | Godzina 19:28 |
20 | Godzina 20:08 Godzina 20:48 |
21 | Godzina 21:28 |
22 | Godzina 22:08 Godzina 22:34 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:27 | Godzina 6:28 | Godzina 7:28 | Godzina 8:28 | Godzina 9:29 | Godzina 10:29 | Godzina 11:29 | Godzina 12:28 | Godzina 13:28 | Godzina 14:28 | Godzina 15:28 | Godzina 16:28 | Godzina 17:28 | Godzina 18:28 | Godzina 19:28 | Godzina 20:28 | Godzina 21:28 | Godzina 22:34 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:27 |
---|---|
6 | Godzina 6:28 |
7 | Godzina 7:28 |
8 | Godzina 8:28 |
9 | Godzina 9:29 |
10 | Godzina 10:29 |
11 | Godzina 11:29 |
12 | Godzina 12:28 |
13 | Godzina 13:28 |
14 | Godzina 14:28 |
15 | Godzina 15:28 |
16 | Godzina 16:28 |
17 | Godzina 17:28 |
18 | Godzina 18:28 |
19 | Godzina 19:28 |
20 | Godzina 20:28 |
21 | Godzina 21:28 |
22 | Godzina 22:34 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Kasztanowe | |||
4 | Kablowa | ||
2 | Załom Kościół | ||
2 | Załom Parkowa | ||
1 | Lubczyńska | ||
1 | Zakłady Drobiarskie | ||
1 | Kniewska | ||
1 | Stacja Doświadczalna | ||
4 | Dąbie Osiedle | ||
2 | Jugosłowiańska | ||
2 | Plac Słowiański | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
3 | Centrum Żeglarskie | ||
4 | Basen Górniczy | ||
6 | Wyszyńskiego | ||
2 | Brama Portowa (bieżący przystanek) | ||
3 | 3 | Plac Rodła | |
4 | 1 | Plac Rodła (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym