Rozkład jazdy linii C
Linia autobusowa dzienna pospieszna
-
Przystanek: Basen Górniczy (60521)
- Kierunek: Osiedle Kasztanowe
- Inne linie na tym przystanku:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:19 Godzina 5:58 | Godzina 6:38 | Godzina 7:18 Godzina 7:58 | Godzina 8:38 | Godzina 9:18 Godzina 9:58 | Godzina 10:38 | Godzina 11:18 Godzina 11:58 | Godzina 12:38 | Godzina 13:18 Godzina 13:58 | Godzina 14:38 | Godzina 15:18 Godzina 15:58 | Godzina 16:38 | Godzina 17:18 Godzina 17:59 | Godzina 18:38 | Godzina 19:18 Godzina 19:58 | Godzina 20:38 | Godzina 21:18 Godzina 21:59 | Godzina 22:54 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:19 Godzina 5:58 |
---|---|
6 | Godzina 6:38 |
7 | Godzina 7:18 Godzina 7:58 |
8 | Godzina 8:38 |
9 | Godzina 9:18 Godzina 9:58 |
10 | Godzina 10:38 |
11 | Godzina 11:18 Godzina 11:58 |
12 | Godzina 12:38 |
13 | Godzina 13:18 Godzina 13:58 |
14 | Godzina 14:38 |
15 | Godzina 15:18 Godzina 15:58 |
16 | Godzina 16:38 |
17 | Godzina 17:18 Godzina 17:59 |
18 | Godzina 18:38 |
19 | Godzina 19:18 Godzina 19:58 |
20 | Godzina 20:38 |
21 | Godzina 21:18 Godzina 21:59 |
22 | Godzina 22:54 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:19 Godzina 5:58 | Godzina 6:38 | Godzina 7:18 Godzina 7:58 | Godzina 8:38 | Godzina 9:18 Godzina 9:58 | Godzina 10:38 | Godzina 11:17 Godzina 11:57 | Godzina 12:37 | Godzina 13:17 Godzina 13:57 | Godzina 14:37 | Godzina 15:17 Godzina 15:58 | Godzina 16:38 | Godzina 17:18 Godzina 17:58 | Godzina 18:38 | Godzina 19:18 Godzina 19:58 | Godzina 20:38 | Godzina 21:18 Godzina 21:59 | Godzina 22:54 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:19 Godzina 5:58 |
---|---|
6 | Godzina 6:38 |
7 | Godzina 7:18 Godzina 7:58 |
8 | Godzina 8:38 |
9 | Godzina 9:18 Godzina 9:58 |
10 | Godzina 10:38 |
11 | Godzina 11:17 Godzina 11:57 |
12 | Godzina 12:37 |
13 | Godzina 13:17 Godzina 13:57 |
14 | Godzina 14:37 |
15 | Godzina 15:17 Godzina 15:58 |
16 | Godzina 16:38 |
17 | Godzina 17:18 Godzina 17:58 |
18 | Godzina 18:38 |
19 | Godzina 19:18 Godzina 19:58 |
20 | Godzina 20:38 |
21 | Godzina 21:18 Godzina 21:59 |
22 | Godzina 22:54 |
Ważny od 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 5:58 | Godzina 6:58 | Godzina 7:58 | Godzina 8:58 | Godzina 9:58 | Godzina 10:57 | Godzina 11:57 | Godzina 12:57 | Godzina 13:57 | Godzina 14:57 | Godzina 15:58 | Godzina 16:58 | Godzina 17:58 | Godzina 18:58 | Godzina 19:58 | Godzina 20:58 | Godzina 21:59 | Godzina 22:54 | ||
Ważny od 23.03.2024 |
5 | Godzina 5:58 |
---|---|
6 | Godzina 6:58 |
7 | Godzina 7:58 |
8 | Godzina 8:58 |
9 | Godzina 9:58 |
10 | Godzina 10:57 |
11 | Godzina 11:57 |
12 | Godzina 12:57 |
13 | Godzina 13:57 |
14 | Godzina 14:57 |
15 | Godzina 15:58 |
16 | Godzina 16:58 |
17 | Godzina 17:58 |
18 | Godzina 18:58 |
19 | Godzina 19:58 |
20 | Godzina 20:58 |
21 | Godzina 21:59 |
22 | Godzina 22:54 |
Ważny od 23.03.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Dąbie Osiedle”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Dąbie” Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
4 | Brama Portowa | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
7 | Basen Górniczy (bieżący przystanek) | ||
4 | 4 | Centrum Żeglarskie | |
7 | 3 | Emilii Gierczak | |
10 | 3 | Plac Słowiański | |
12 | 2 | Jugosłowiańska | |
Dąbie Osiedle (przystanek końcowy) | |||
14 | 2 | Dąbie Osiedle | |
17 | 3 | Stacja Doświadczalna | |
18 | 1 | Kniewska | |
19 | 1 | Zakłady Drobiarskie | |
20 | 1 | Lubczyńska | |
21 | 1 | Załom Parkowa | |
23 | 2 | Załom Kościół | |
25 | 2 | Kablowa | |
29 | 4 | Osiedle Kasztanowe (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym