Rozkład jazdy linii 6
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Dubois (13321)
- Kierunek: Filharmonia
Objaśnienia:
- d
- Kurs tylko do przystanku „Plac Rodła”
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
1 | Lipowa | ||
2 | Światowida | ||
2 | Strzałowska | ||
2 | Zajezdnia Golęcin | ||
2 | Robotnicza | ||
1 | Ludowa | ||
2 | Dobromiry | ||
1 | Lubeckiego | ||
4 | Stocznia Szczecińska | ||
3 | Dubois (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Teatr Polski | |
2 | 1 | Wały Chrobrego | |
3 | 1 | Bulwar Piastowski | |
5 | 2 | Wyszyńskiego | |
5 | 0 | Wyszyńskiego | |
7 | 2 | Brama Portowa | |
9 | 2 | Plac Żołnierza Polskiego | |
11 | 2 | Plac Rodła | |
13 | 2 | Filharmonia (przystanek końcowy) |