Rozkład jazdy linii 6
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Ludowa (16012)
- Kierunek: Gocław
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- C
- Kurs tylko do przystanku „Zajezdnia Golęcin”
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Filharmonia | |||
2 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
2 | Brama Portowa | ||
3 | Wyszyńskiego | ||
2 | Bulwar Piastowski | ||
1 | Wały Chrobrego | ||
1 | Teatr Polski | ||
Plac Rodła | |||
Matejki | |||
Parkowa | |||
2 | Dubois | ||
1 | Antosiewicza | ||
4 | Lubeckiego | ||
1 | Dobromiry | ||
2 | Ludowa (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Robotnicza | |
3 | 1 | Zajezdnia Golęcin | |
6 | 3 | Strzałowska | |
8 | 2 | Światowida | |
10 | 2 | Lipowa | |
11 | 1 | Gocław (przystanek końcowy) |