Rozkład jazdy linii 6
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Bulwar Piastowski (17413)
- Kierunek: Gocław
Objaśnienia:
- C
- Kurs tylko do przystanku „Zajezdnia Golęcin”
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Filharmonia | |||
2 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
2 | Brama Portowa | ||
3 | Wyszyńskiego | ||
2 | Bulwar Piastowski (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Wały Chrobrego | |
2 | 1 | Teatr Polski | |
Plac Rodła | |||
Matejki | |||
Parkowa | |||
4 | 2 | Dubois | |
5 | 1 | Antosiewicza | |
9 | 4 | Lubeckiego | |
10 | 1 | Dobromiry | |
12 | 2 | Ludowa | |
14 | 2 | Robotnicza | |
15 | 1 | Zajezdnia Golęcin | |
18 | 3 | Strzałowska | |
20 | 2 | Światowida | |
22 | 2 | Lipowa | |
23 | 1 | Gocław (przystanek końcowy) |