Rozkład jazdy linii 6
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
Objaśnienia:
- C
- Kurs tylko do przystanku „Zajezdnia Golęcin”
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Filharmonia | |||
2 | Plac Żołnierza Polskiego (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Brama Portowa | |
5 | 3 | Wyszyńskiego | |
7 | 2 | Bulwar Piastowski | |
8 | 1 | Wały Chrobrego | |
9 | 1 | Teatr Polski | |
Plac Rodła | |||
Matejki | |||
Parkowa | |||
11 | 2 | Dubois | |
12 | 1 | Antosiewicza | |
16 | 4 | Lubeckiego | |
17 | 1 | Dobromiry | |
19 | 2 | Ludowa | |
21 | 2 | Robotnicza | |
22 | 1 | Zajezdnia Golęcin | |
25 | 3 | Strzałowska | |
27 | 2 | Światowida | |
29 | 2 | Lipowa | |
30 | 1 | Gocław (przystanek końcowy) |