Rozkład jazdy linii 6
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Filharmonia (11411)
- Kierunek: Gocław
- Inne linie na tym przystanku:
Objaśnienia:
- C
- Kurs tylko do przystanku „Zajezdnia Golęcin”
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Filharmonia (bieżący przystanek) | |||
2 | 2 | Plac Żołnierza Polskiego | |
4 | 2 | Brama Portowa | |
7 | 3 | Wyszyńskiego | |
9 | 2 | Bulwar Piastowski | |
10 | 1 | Wały Chrobrego | |
11 | 1 | Teatr Polski | |
Plac Rodła | |||
Matejki | |||
Parkowa | |||
13 | 2 | Dubois | |
14 | 1 | Antosiewicza | |
18 | 4 | Lubeckiego | |
19 | 1 | Dobromiry | |
21 | 2 | Ludowa | |
23 | 2 | Robotnicza | |
24 | 1 | Zajezdnia Golęcin | |
27 | 3 | Strzałowska | |
29 | 2 | Światowida | |
31 | 2 | Lipowa | |
32 | 1 | Gocław (przystanek końcowy) |