Rozkład jazdy linii 6
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Gocław (40722)
- Kierunek: Filharmonia
Objaśnienia:
- C
- Kurs tylko do przystanku „Zajezdnia Golęcin”
- d
- Kurs tylko do przystanku „Plac Rodła”
- #
-
Odjazd z pobliskiego przystanku nr 40721
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
1 | Lipowa | ||
2 | Światowida | ||
2 | Strzałowska | ||
2 | Zajezdnia Golęcin | ||
2 | Robotnicza | ||
1 | Ludowa | ||
2 | Dobromiry | ||
1 | Lubeckiego | ||
4 | Stocznia Szczecińska | ||
3 | Dubois | ||
1 | Teatr Polski | ||
1 | Wały Chrobrego | ||
1 | Bulwar Piastowski | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
0 | Wyszyńskiego | ||
2 | Brama Portowa | ||
2 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
2 | Plac Rodła | ||
2 | Filharmonia (przystanek końcowy) |