Rozkład jazdy linii 521
Linia autobusowa nocna
-
Przystanek: Krzywoustego (10511)
- Kierunek: Osiedle Zawadzkiego
- Inne linie na tym przystanku:
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:55 | Godzina 0:55 | Godzina 1:55 | Godzina 4:19 |
23 | Godzina 23:55 |
---|---|
0 | Godzina 0:55 |
1 | Godzina 1:55 |
2 | |
3 | |
4 | Godzina 4:19 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:55 | Godzina 0:55 | Godzina 1:55 | Godzina 3:18 | Godzina 4:19 | |||
Ważny od 19.02.2024 |
23 | Godzina 23:55 |
---|---|
0 | Godzina 0:55 |
1 | Godzina 1:55 |
2 | |
3 | Godzina 3:18 |
4 | Godzina 4:19 |
Ważny od 19.02.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Dworzec Główny | |||
1 | Dworcowa | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
2 | Brama Portowa | ||
1 | Plac Zwycięstwa | ||
0 | Krzywoustego (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Plac Kościuszki | |
3 | 2 | Turzyn Dworzec | |
4 | 1 | 26 Kwietnia | |
5 | 1 | Osiedle Przyjaźni | |
6 | 1 | Witkiewicza Szkoła | |
7 | 1 | Derdowskiego | |
7 | 0 | Żwirki i Wigury | |
8 | 1 | Czorsztyńska | |
10 | 2 | Wernyhory | |
11 | 1 | Klonowica Zajezdnia | |
12 | 1 | Zawadzkiego Kościół | |
13 | 1 | Zawadzkiego | |
14 | 1 | Arena Szczecin | |
15 | 1 | Szafera | |
16 | 1 | Osiedle Zawadzkiego (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym