Rozkład jazdy linii 521
Linia autobusowa nocna
-
Przystanek: Turzyn Dworzec (10112)
- Kierunek: Dworzec Główny
- Inne linie na tym przystanku:
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:40 | Godzina 0:28 | Godzina 1:28 | Godzina 3:51 |
23 | Godzina 23:40 |
---|---|
0 | Godzina 0:28 |
1 | Godzina 1:28 |
2 | |
3 | Godzina 3:51 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:40 | Godzina 0:28 | Godzina 1:28 | Godzina 3:03 Godzina 3:51 | ||||
Ważny od 19.02.2024 |
23 | Godzina 23:40 |
---|---|
0 | Godzina 0:28 |
1 | Godzina 1:28 |
2 | |
3 | Godzina 3:03 Godzina 3:51 |
Ważny od 19.02.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Zawadzkiego | |||
1 | Szafera | ||
1 | Arena Szczecin | ||
1 | Zawadzkiego | ||
1 | Zawadzkiego Kościół | ||
1 | Klonowica Zajezdnia | ||
1 | Wernyhory | ||
1 | Chłopickiego | ||
1 | Wita Stwosza | ||
1 | Osiedle Kaliny | ||
1 | Witkiewicza Szkoła | ||
1 | Osiedle Przyjaźni | ||
1 | 26 Kwietnia | ||
2 | Turzyn Dworzec (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Plac Kościuszki | |
3 | 2 | Brama Portowa | |
5 | 2 | Wyszyńskiego | |
7 | 2 | Dworzec Główny (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym