Rozkład jazdy linii 521
Linia autobusowa nocna
-
Przystanek: Zawadzkiego Kościół (32111)
- Kierunek: Dworzec Główny
- Inne linie na tym przystanku:
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:30 | Godzina 0:18 | Godzina 1:18 | Godzina 3:41 |
23 | Godzina 23:30 |
---|---|
0 | Godzina 0:18 |
1 | Godzina 1:18 |
2 | |
3 | Godzina 3:41 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:30 | Godzina 0:18 | Godzina 1:18 | Godzina 2:53 | Godzina 3:41 | |||
Ważny od 19.02.2024 |
23 | Godzina 23:30 |
---|---|
0 | Godzina 0:18 |
1 | Godzina 1:18 |
2 | Godzina 2:53 |
3 | Godzina 3:41 |
Ważny od 19.02.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Zawadzkiego | |||
1 | Szafera | ||
1 | Arena Szczecin | ||
1 | Zawadzkiego | ||
1 | Zawadzkiego Kościół (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Klonowica Zajezdnia | |
2 | 1 | Wernyhory | |
3 | 1 | Chłopickiego | |
4 | 1 | Wita Stwosza | |
5 | 1 | Osiedle Kaliny | |
6 | 1 | Witkiewicza Szkoła | |
7 | 1 | Osiedle Przyjaźni | |
8 | 1 | 26 Kwietnia | |
10 | 2 | Turzyn Dworzec | |
11 | 1 | Plac Kościuszki | |
13 | 2 | Brama Portowa | |
15 | 2 | Wyszyńskiego | |
17 | 2 | Dworzec Główny (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym