Rozkład jazdy linii 521
Linia autobusowa nocna
-
Przystanek: Klonowica Zajezdnia (32622)
- Kierunek: Dworzec Główny
- Inne linie na tym przystanku:
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:31 | Godzina 0:19 | Godzina 1:19 | Godzina 3:42 |
23 | Godzina 23:31 |
---|---|
0 | Godzina 0:19 |
1 | Godzina 1:19 |
2 | |
3 | Godzina 3:42 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:31 | Godzina 0:19 | Godzina 1:19 | Godzina 2:54 | Godzina 3:42 | |||
Ważny od 19.02.2024 |
23 | Godzina 23:31 |
---|---|
0 | Godzina 0:19 |
1 | Godzina 1:19 |
2 | Godzina 2:54 |
3 | Godzina 3:42 |
Ważny od 19.02.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Zawadzkiego | |||
1 | Szafera | ||
1 | Arena Szczecin | ||
1 | Zawadzkiego | ||
1 | Zawadzkiego Kościół | ||
1 | Klonowica Zajezdnia (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Wernyhory | |
2 | 1 | Chłopickiego | |
3 | 1 | Wita Stwosza | |
4 | 1 | Osiedle Kaliny | |
5 | 1 | Witkiewicza Szkoła | |
6 | 1 | Osiedle Przyjaźni | |
7 | 1 | 26 Kwietnia | |
9 | 2 | Turzyn Dworzec | |
10 | 1 | Plac Kościuszki | |
12 | 2 | Brama Portowa | |
14 | 2 | Wyszyńskiego | |
16 | 2 | Dworzec Główny (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym