Rozkład jazdy linii 522
Linia autobusowa nocna
-
Przystanek: Szwedzka (46011)
- Kierunek: Warszewo
- Inne linie na tym przystanku:
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:35 | Godzina 3:22 |
0 | Godzina 0:35 |
---|---|
1 | |
2 | |
3 | Godzina 3:22 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:35 | Godzina 3:22 | ||||||
Ważny od 23.03.2024 |
0 | Godzina 0:35 |
---|---|
1 | |
2 | |
3 | Godzina 3:22 |
Ważny od 23.03.2024 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:35 | Godzina 3:22 | ||||||
Ważny od 23.03.2024 |
0 | Godzina 0:35 |
---|---|
1 | |
2 | |
3 | Godzina 3:22 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Osiedle Kasztanowe | |||
0 | Ogrody „Załomiak” | ||
1 | Załom Szkoła | ||
1 | Kablowa | ||
2 | Załom Kościół | ||
2 | Załom Parkowa | ||
1 | Lubczyńska | ||
1 | Zakłady Drobiarskie | ||
0 | Kniewska | ||
1 | Stacja Doświadczalna | ||
1 | Wolińska | ||
2 | Dąbie Osiedle | ||
0 | Warmińska | ||
1 | Jugosłowiańska | ||
1 | Plac Słowiański | ||
1 | Dąbie Dworzec | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
1 | Przybrzeżna | ||
2 | Przestrzenna | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Lotnisko | ||
1 | Księżnej Anny | ||
1 | Basen Górniczy | ||
1 | Merkatora | ||
1 | Parnica | ||
1 | Port Centralny | ||
1 | Energetyków | ||
0 | Celna | ||
1 | Wyszyńskiego | ||
2 | Brama Portowa | ||
1 | Plac Żołnierza Polskiego | ||
1 | Plac Rodła | ||
1 | Rayskiego | ||
1 | Plac Witosa | ||
0 | Lubomirskiego | ||
1 | Kołłątaja | ||
1 | Niemcewicza | ||
1 | Boguchwały | ||
1 | Cyryla i Metodego | ||
1 | 1 Maja | ||
1 | Wilcza Wiadukt | ||
1 | Staw Brodowski | ||
2 | Pasterska | ||
1 | Bandurskiego | ||
1 | Axentowicza | ||
Rostocka (przystanek końcowy) | |||
1 | Rostocka | ||
1 | Jemiołowa | ||
1 | Czeska | ||
1 | Łączna | ||
0 | Warszewo Kościół | ||
1 | Wapienna | ||
1 | Szwedzka (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Warszewo (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym