Rozkład jazdy linii 525
Linia autobusowa nocna
-
Przystanek: Arkońska Szpital (35912)
- Kierunek: Zajezdnia Golęcin
- Inne linie na tym przystanku:
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:17 | Godzina 1:17 | Godzina 3:17 | Godzina 4:37 |
0 | Godzina 0:17 |
---|---|
1 | Godzina 1:17 |
2 | |
3 | Godzina 3:17 |
4 | Godzina 4:37 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:17 | Godzina 1:17 | Godzina 2:17 | Godzina 3:17 | Godzina 4:37 | |||
Ważny od 23.03.2024 |
0 | Godzina 0:17 |
---|---|
1 | Godzina 1:17 |
2 | Godzina 2:17 |
3 | Godzina 3:17 |
4 | Godzina 4:37 |
Ważny od 23.03.2024 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:17 | Godzina 1:17 | Godzina 3:17 | Godzina 4:37 | ||||
Ważny od 23.03.2024 |
0 | Godzina 0:17 |
---|---|
1 | Godzina 1:17 |
2 | |
3 | Godzina 3:17 |
4 | Godzina 4:37 |
Ważny od 23.03.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Wernyhory | |||
2 | Klonowica Zajezdnia | ||
0 | Zawadzkiego Kościół | ||
1 | Unii Lubelskiej Szpital | ||
1 | Unii Lubelskiej | ||
1 | Zajezdnia Pogodno | ||
1 | Rondo Olszewskiego | ||
1 | Międzyparkowa | ||
0 | Stadion „Arkonia” | ||
1 | Las Arkoński | ||
1 | Wojciechowskiego | ||
1 | Arkońska Szpital (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Wszystkich Świętych | |
2 | 1 | Niemierzyńska Technopark | |
3 | 1 | Muzeum Techniki | |
4 | 1 | Krasińskiego | |
5 | 1 | Kołłątaja | |
6 | 1 | Lubomirskiego | |
6 | 0 | Plac Witosa | |
7 | 1 | Rayskiego | |
8 | 1 | Plac Rodła | |
9 | 1 | Matejki | |
10 | 1 | Parkowa | |
12 | 2 | Dubois | |
13 | 1 | Antosiewicza | |
15 | 2 | Lubeckiego | |
16 | 1 | Dobromiry | |
17 | 1 | Ludowa | |
18 | 1 | Robotnicza | |
19 | 1 | Zajezdnia Golęcin (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym