Rozkład jazdy linii 526
Linia autobusowa nocna
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
-
Przystanek: Wały Chrobrego (13511)
- Kierunek: Dworzec Główny
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:02 | Godzina 3:02 | Godzina 5:02 |
0 | Godzina 0:02 |
---|---|
1 | |
2 | |
3 | Godzina 3:02 |
4 | |
5 | Godzina 5:02 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:02 | Godzina 2:02 | Godzina 5:02 | |||||
Ważny od 19.02.2024 |
0 | Godzina 0:02 |
---|---|
1 | |
2 | Godzina 2:02 |
3 | |
4 | |
5 | Godzina 5:02 |
Ważny od 19.02.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Police Zajezdnia | |||
1 | Police Tanowska | ||
1 | Police Chodkiewicza | ||
1 | Police Wyszyńskiego | ||
1 | Police Osiedle Chemik | ||
1 | Police Piaskowa Szkoła | ||
1 | Police Piaskowa | ||
1 | Police Grzybowa | ||
0 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Grunwaldzka | ||
1 | Police Rynek | ||
1 | Police Wojska Polskiego | ||
1 | Police Mścięcino Krzyżówka | ||
0 | Police Cisowa | ||
1 | Police Jesionowa | ||
1 | Orłowska | ||
1 | Nowy Świat | ||
1 | Wodna | ||
1 | Stołczyńska | ||
1 | Skolwin Dworzec | ||
1 | Celulozowa | ||
2 | Cegłówka | ||
0 | Stołczyn Północny | ||
1 | Nad Odrą Terminal | ||
2 | Zamknięta | ||
1 | Kościelna | ||
1 | Nad Odrą | ||
2 | Gocław | ||
1 | Lipowa | ||
1 | Światowida | ||
1 | Strzałowska | ||
1 | Zajezdnia Golęcin | ||
1 | Robotnicza | ||
1 | Ludowa | ||
2 | Dobromiry | ||
0 | Lubeckiego | ||
2 | Stocznia Szczecińska | ||
1 | Dubois | ||
1 | Teatr Polski | ||
1 | Wały Chrobrego (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Wyszyńskiego | |
4 | 2 | Dworzec Główny (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym