Rozkład jazdy linii 526
Linia autobusowa nocna
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Osiedle Chemik
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
-
Przystanek: Dworzec Główny (22539)
- Kierunek: Police Zajezdnia
- Inne linie na tym przystanku:
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:25 | Godzina 3:19 |
0 | Godzina 0:25 |
---|---|
1 | |
2 | |
3 | Godzina 3:19 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:25 | Godzina 3:19 | ||||||
Ważny od 19.02.2024 |
0 | Godzina 0:25 |
---|---|
1 | |
2 | |
3 | Godzina 3:19 |
Ważny od 19.02.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Dworzec Główny (bieżący przystanek) | |||
1 | 1 | Dworcowa | |
3 | 2 | Wyszyńskiego | |
5 | 2 | Wały Chrobrego | |
6 | 1 | Teatr Polski | |
7 | 1 | Dubois | |
8 | 1 | Antosiewicza | |
10 | 2 | Lubeckiego | |
11 | 1 | Dobromiry | |
12 | 1 | Ludowa | |
13 | 1 | Robotnicza | |
14 | 1 | Zajezdnia Golęcin | |
15 | 1 | Strzałowska | |
16 | 1 | Światowida | |
17 | 1 | Lipowa | |
18 | 1 | Gocław | |
20 | 2 | Nad Odrą | |
21 | 1 | Kościelna | |
22 | 1 | Zamknięta | |
24 | 2 | Nad Odrą Terminal | |
25 | 1 | Stołczyn Północny | |
25 | 0 | Cegłówka | |
26 | 1 | Celulozowa | |
27 | 1 | Skolwin Dworzec | |
28 | 1 | Stołczyńska | |
29 | 1 | Wodna | |
30 | 1 | Nowy Świat | |
32 | 2 | Orłowska | |
33 | 1 | Police Jesionowa | |
34 | 1 | Police Cisowa | |
34 | 0 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
35 | 1 | Police Wojska Polskiego | |
36 | 1 | Police Rynek | |
37 | 1 | Police Grunwaldzka | |
37 | 0 | Police Siedlecka | |
38 | 1 | Police Dworzec | |
38 | 0 | Police Szpital | |
39 | 1 | Police Grzybowa | |
40 | 1 | Police Piaskowa | |
41 | 1 | Police Piaskowa Szkoła | |
42 | 1 | Police Osiedle Chemik | |
43 | 1 | Police Wyszyńskiego | |
43 | 0 | Police Klub Nauczyciela | |
45 | 2 | Police Tanowska | |
47 | 2 | Police Zajezdnia (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym