Rozkład jazdy linii 526
Linia autobusowa nocna
Na tej linii występują zakłócenia:
- zawieszony przystanek – Police Dworzec kier. Police Rynek
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Gocław
- przeniesiony przystanek – Police Jesionowa kier. Police Rynek
-
Przystanek: Wyszyńskiego (10922)
- Kierunek: Police Zajezdnia
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:28 | Godzina 3:22 |
0 | Godzina 0:28 |
---|---|
1 | |
2 | |
3 | Godzina 3:22 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:28 | Godzina 3:22 | ||||||
Ważny od 19.02.2024 |
0 | Godzina 0:28 |
---|---|
1 | |
2 | |
3 | Godzina 3:22 |
Ważny od 19.02.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Dworzec Główny | |||
1 | Dworcowa | ||
2 | Wyszyńskiego (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Wały Chrobrego | |
3 | 1 | Teatr Polski | |
4 | 1 | Dubois | |
5 | 1 | Antosiewicza | |
7 | 2 | Lubeckiego | |
8 | 1 | Dobromiry | |
9 | 1 | Ludowa | |
10 | 1 | Robotnicza | |
11 | 1 | Zajezdnia Golęcin | |
12 | 1 | Strzałowska | |
13 | 1 | Światowida | |
14 | 1 | Lipowa | |
15 | 1 | Gocław | |
17 | 2 | Nad Odrą | |
18 | 1 | Kościelna | |
19 | 1 | Zamknięta | |
21 | 2 | Nad Odrą Terminal | |
22 | 1 | Stołczyn Północny | |
22 | 0 | Cegłówka | |
23 | 1 | Celulozowa | |
24 | 1 | Skolwin Dworzec | |
25 | 1 | Stołczyńska | |
26 | 1 | Wodna | |
27 | 1 | Nowy Świat | |
29 | 2 | Orłowska | |
30 | 1 | Police Jesionowa | |
31 | 1 | Police Cisowa | |
31 | 0 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
32 | 1 | Police Wojska Polskiego | |
33 | 1 | Police Rynek | |
34 | 1 | Police Grunwaldzka | |
34 | 0 | Police Siedlecka | |
35 | 1 | Police Dworzec | |
35 | 0 | Police Szpital | |
36 | 1 | Police Grzybowa | |
37 | 1 | Police Piaskowa | |
38 | 1 | Police Piaskowa Szkoła | |
39 | 1 | Police Osiedle Chemik | |
40 | 1 | Police Wyszyńskiego | |
40 | 0 | Police Klub Nauczyciela | |
42 | 2 | Police Tanowska | |
44 | 2 | Police Zajezdnia (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym