Rozkład jazdy linii 527
Linia autobusowa nocna
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Żołnierska kier. Krzekowo
-
Przystanek: Krzekowo Kościół (32512)
- Kierunek: Bezrzecze
- Inne linie na tym przystanku:
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:26 | Godzina 0:27 | Godzina 1:27 | Godzina 3:57 | Godzina 4:45 |
23 | Godzina 23:26 |
---|---|
0 | Godzina 0:27 |
1 | Godzina 1:27 |
2 | |
3 | Godzina 3:57 |
4 | Godzina 4:45 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:26 | Godzina 0:27 | Godzina 1:27 | Godzina 3:57 | Godzina 4:45 | |||
Ważny od 19.02.2024 |
23 | Godzina 23:26 |
---|---|
0 | Godzina 0:27 |
1 | Godzina 1:27 |
2 | |
3 | Godzina 3:57 |
4 | Godzina 4:45 |
Ważny od 19.02.2024 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:26 | Godzina 0:27 | Godzina 3:57 | Godzina 4:45 | ||||
Ważny od 19.02.2024 |
23 | Godzina 23:26 |
---|---|
0 | Godzina 0:27 |
1 | |
2 | |
3 | Godzina 3:57 |
4 | Godzina 4:45 |
Ważny od 19.02.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Dworzec Główny | |||
1 | Dworcowa | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
2 | Brama Portowa | ||
1 | Plac Zwycięstwa | ||
0 | Krzywoustego | ||
1 | Plac Kościuszki | ||
1 | Bohaterów Warszawy | ||
1 | Wawrzyniaka | ||
1 | Karłowicza | ||
1 | Poniatowskiego | ||
1 | Konopnickiej | ||
1 | Brzozowskiego | ||
1 | Wernyhory | ||
Żołnierska | |||
Krzekowo | |||
Klonowica Zajezdnia (przystanek końcowy) | |||
1 | Klonowica Zajezdnia | ||
1 | Krzekowo | ||
1 | Krzekowo Kościół (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Modra | |
1 | 0 | Żyzna | |
2 | 1 | Wronia | |
3 | 1 | Rozmarynowa | |
4 | 1 | Zaściankowa | |
4 | 0 | Bezrzecze Koralowa | |
5 | 1 | Bezrzecze (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym