Rozkład jazdy linii 527
Linia autobusowa nocna
Na tej linii występują zakłócenia:
- przeniesiony przystanek – Żołnierska kier. Krzekowo
-
Przystanek: Plac Kościuszki (10422)
- Kierunek: Dworzec Główny
- Inne linie na tym przystanku:
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:50 | Godzina 0:55 | Godzina 1:55 | Godzina 4:20 |
23 | Godzina 23:50 |
---|---|
0 | Godzina 0:55 |
1 | Godzina 1:55 |
2 | |
3 | |
4 | Godzina 4:20 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:50 | Godzina 0:55 | Godzina 1:55 | Godzina 2:55 | Godzina 4:20 | |||
Ważny od 19.02.2024 |
23 | Godzina 23:50 |
---|---|
0 | Godzina 0:55 |
1 | Godzina 1:55 |
2 | Godzina 2:55 |
3 | |
4 | Godzina 4:20 |
Ważny od 19.02.2024 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:50 | Godzina 0:55 | Godzina 2:55 | Godzina 4:20 | ||||
Ważny od 19.02.2024 |
23 | Godzina 23:50 |
---|---|
0 | Godzina 0:55 |
1 | |
2 | Godzina 2:55 |
3 | |
4 | Godzina 4:20 |
Ważny od 19.02.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Bezrzecze | |||
0 | Bezrzecze Koralowa | ||
1 | Zaściankowa | ||
1 | Rozmarynowa | ||
1 | Wronia | ||
1 | Żyzna | ||
0 | Modra | ||
1 | Krzekowo Kościół | ||
1 | Krzekowo | ||
1 | Klonowica Zajezdnia | ||
1 | Wernyhory | ||
1 | Brzozowskiego | ||
1 | Konopnickiej | ||
1 | Poniatowskiego | ||
1 | Karłowicza | ||
1 | Wawrzyniaka | ||
1 | Bohaterów Warszawy | ||
1 | Turzyn | ||
1 | Plac Kościuszki (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Brama Portowa | |
4 | 2 | Wyszyńskiego | |
6 | 2 | Dworzec Główny (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym