Rozkład jazdy linii 528
Linia autobusowa nocna
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Ku Słońcu (20421)
- Kierunek: Gumieńce
- Inne linie na tym przystanku:
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:51 | Godzina 0:33 | Godzina 1:41 | Godzina 3:26 | Godzina 4:08 |
23 | Godzina 23:51 |
---|---|
0 | Godzina 0:33 |
1 | Godzina 1:41 |
2 | |
3 | Godzina 3:26 |
4 | Godzina 4:08 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:51 | Godzina 0:33 | Godzina 1:41 | Godzina 3:26 | Godzina 4:08 | |||
Ważny od 19.02.2024 |
23 | Godzina 23:51 |
---|---|
0 | Godzina 0:33 |
1 | Godzina 1:41 |
2 | |
3 | Godzina 3:26 |
4 | Godzina 4:08 |
Ważny od 19.02.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Pomorzany Dobrzyńska | |||
1 | Pomorzany | ||
0 | Frysztacka | ||
1 | Szpitalna | ||
2 | Starkiewicza | ||
0 | Boczna | ||
1 | Dąbrowskiego | ||
0 | Piekary | ||
1 | Potulicka | ||
1 | Sowińskiego | ||
1 | Dworzec Główny (Owocowa) | ||
0 | Plac Zawiszy | ||
1 | Brama Portowa | ||
2 | Plac Zwycięstwa | ||
1 | Krzywoustego | ||
Plac Kościuszki (przystanek końcowy) | |||
1 | Plac Kościuszki | ||
0 | Sikorskiego | ||
1 | Osiedle Akademickie | ||
0 | Cmentarz Centralny | ||
1 | Karola Miarki | ||
1 | Szkoła Salezjańska | ||
0 | Ku Słońcu (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Kręta | |
2 | 1 | Gumieńce (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym