Rozkład jazdy linii 528
Linia autobusowa nocna
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:37 | Godzina 0:19 | Godzina 1:27 | Godzina 3:12 Godzina 3:54 | Godzina 4:34 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:37 | Godzina 0:19 | Godzina 1:27 | Godzina 3:12 Godzina 3:54 | Godzina 4:34 | |||
Ważny od 19.02.2024 |
23 | Godzina 23:37 |
---|---|
0 | Godzina 0:19 |
1 | Godzina 1:27 |
2 | |
3 | Godzina 3:12 Godzina 3:54 |
4 | Godzina 4:34 |
Ważny od 19.02.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Plac Kościuszki”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Pomorzany Dobrzyńska | |||
1 | Pomorzany | ||
0 | Frysztacka | ||
1 | Szpitalna (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Starkiewicza | |
2 | 0 | Boczna | |
3 | 1 | Dąbrowskiego | |
3 | 0 | Piekary | |
4 | 1 | Potulicka | |
5 | 1 | Sowińskiego | |
6 | 1 | Dworzec Główny (Owocowa) | |
6 | 0 | Plac Zawiszy | |
7 | 1 | Brama Portowa | |
9 | 2 | Plac Zwycięstwa | |
10 | 1 | Krzywoustego | |
Plac Kościuszki (przystanek końcowy) | |||
11 | 1 | Plac Kościuszki | |
11 | 0 | Sikorskiego | |
12 | 1 | Osiedle Akademickie | |
12 | 0 | Cmentarz Centralny | |
13 | 1 | Karola Miarki | |
14 | 1 | Szkoła Salezjańska | |
14 | 0 | Ku Słońcu | |
15 | 1 | Kręta | |
16 | 1 | Gumieńce (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym