Rozkład jazdy linii 528
Linia autobusowa nocna
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:43 | Godzina 0:25 | Godzina 1:33 | Godzina 3:18 | Godzina 4:00 Godzina 4:40 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 23:43 | Godzina 0:25 | Godzina 1:33 | Godzina 3:18 | Godzina 4:00 Godzina 4:40 | |||
Ważny od 19.02.2024 |
23 | Godzina 23:43 |
---|---|
0 | Godzina 0:25 |
1 | Godzina 1:33 |
2 | |
3 | Godzina 3:18 |
4 | Godzina 4:00 Godzina 4:40 |
Ważny od 19.02.2024 |
Objaśnienia:
- b
- Kurs tylko do przystanku „Plac Kościuszki”
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Pomorzany Dobrzyńska | |||
1 | Pomorzany | ||
0 | Frysztacka | ||
1 | Szpitalna | ||
2 | Starkiewicza | ||
0 | Boczna | ||
1 | Dąbrowskiego | ||
0 | Piekary | ||
1 | Potulicka | ||
1 | Sowińskiego | ||
1 | Dworzec Główny (Owocowa) | ||
0 | Plac Zawiszy (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Brama Portowa | |
3 | 2 | Plac Zwycięstwa | |
4 | 1 | Krzywoustego | |
Plac Kościuszki (przystanek końcowy) | |||
5 | 1 | Plac Kościuszki | |
5 | 0 | Sikorskiego | |
6 | 1 | Osiedle Akademickie | |
6 | 0 | Cmentarz Centralny | |
7 | 1 | Karola Miarki | |
8 | 1 | Szkoła Salezjańska | |
8 | 0 | Ku Słońcu | |
9 | 1 | Kręta | |
10 | 1 | Gumieńce (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym