Rozkład jazdy linii 528
Linia autobusowa nocna
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Dworzec Główny (Owocowa) (22932)
- Kierunek: Pomorzany Dobrzyńska
- Inne linie na tym przystanku:
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:07 | Godzina 1:06 | Godzina 3:01 Godzina 3:41 | Godzina 4:22 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:07 | Godzina 1:06 | Godzina 2:06 | Godzina 3:41 | Godzina 4:22 | |||
Ważny od 19.02.2024 |
0 | Godzina 0:07 |
---|---|
1 | Godzina 1:06 |
2 | Godzina 2:06 |
3 | Godzina 3:41 |
4 | Godzina 4:22 |
Ważny od 19.02.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gumieńce | |||
0 | Kwiatowa | ||
1 | Ku Słońcu | ||
1 | Szkoła Salezjańska | ||
1 | Karola Miarki | ||
1 | Cmentarz Centralny | ||
1 | Osiedle Akademickie | ||
0 | Sikorskiego | ||
1 | Plac Kościuszki | ||
2 | Brama Portowa | ||
2 | Plac Zawiszy | ||
1 | Dworzec Główny (Owocowa) (bieżący przystanek) | ||
1 | 1 | Sowińskiego | |
2 | 1 | Potulicka | |
3 | 1 | Piekary | |
3 | 0 | Dąbrowskiego | |
4 | 1 | Boczna | |
4 | 0 | Świętego Józefa | |
5 | 1 | Szpitalna | |
6 | 1 | Frysztacka | |
6 | 0 | Pomorzany | |
7 | 1 | Budziszyńska | |
8 | 1 | Inowrocławska | |
9 | 1 | Pomorzany Dobrzyńska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym