Rozkład jazdy linii 528
Linia autobusowa nocna
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
-
Przystanek: Plac Kościuszki (10422)
- Kierunek: Pomorzany Dobrzyńska
- Inne linie na tym przystanku:
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:02 | Godzina 1:01 Godzina 1:56 | Godzina 3:36 | Godzina 4:17 |
22 | 23 | 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Godzina 0:02 | Godzina 1:01 | Godzina 2:01 | Godzina 3:36 | Godzina 4:17 | |||
Ważny od 19.02.2024 |
0 | Godzina 0:02 |
---|---|
1 | Godzina 1:01 |
2 | Godzina 2:01 |
3 | Godzina 3:36 |
4 | Godzina 4:17 |
Ważny od 19.02.2024 |
Wszystkie kursy obsługiwane są taborem niskopodłogowym.
Operator: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Gumieńce | |||
0 | Kwiatowa | ||
1 | Ku Słońcu | ||
1 | Szkoła Salezjańska | ||
1 | Karola Miarki | ||
1 | Cmentarz Centralny | ||
1 | Osiedle Akademickie | ||
0 | Sikorskiego | ||
1 | Plac Kościuszki (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Brama Portowa | |
4 | 2 | Plac Zawiszy | |
5 | 1 | Dworzec Główny (Owocowa) | |
6 | 1 | Sowińskiego | |
7 | 1 | Potulicka | |
8 | 1 | Piekary | |
8 | 0 | Dąbrowskiego | |
9 | 1 | Boczna | |
9 | 0 | Świętego Józefa | |
10 | 1 | Szpitalna | |
11 | 1 | Frysztacka | |
11 | 0 | Pomorzany | |
12 | 1 | Budziszyńska | |
13 | 1 | Inowrocławska | |
14 | 1 | Pomorzany Dobrzyńska (przystanek końcowy) |
Kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym