Rozkład jazdy linii 7
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
Na tej linii występują odwołane kursy.
Objaśnienia:
- B
- Kurs tylko do przystanku „Plac Gałczyńskiego” i dalej zjazd do zajezdni Pogodno przez al. Wojska Polskiego
- C
- Kurs tylko do przystanku „Antosiewicza” i dalej zjazd do zajezdni Golęcin przez ul. Stalmacha
- G
- Kurs tylko do przystanku „Brama Portowa” i dalej zjazd do zajezdni Golęcin przez pl. Rodła – ul. Malczewskiego – ul. Antosiewicza
- 00
- ? Możliwa obsługa taborem niskopodłogowym
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Turkusowa | |||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Hangarowa (bieżący przystanek) | ||
4 | 4 | Basen Górniczy | |
5 | 1 | Merkatora | |
7 | 2 | Parnica | |
9 | 2 | Port Centralny | |
11 | 2 | Energetyków | |
12 | 1 | Celna | |
14 | 2 | Wyszyńskiego | |
16 | 2 | Brama Portowa | |
18 | 2 | Plac Zwycięstwa | |
21 | 3 | Plac Kościuszki | |
23 | 2 | Turzyn | |
25 | 2 | Bohaterów Warszawy | |
27 | 2 | Wawrzyniaka | |
29 | 2 | Plac Gałczyńskiego | |
Bogumiły | |||
Łękno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) | |||
Zajezdnia Pogodno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Łękno | |||
Bogumiły | |||
Plac Gałczyńskiego | |||
Wawrzyniaka | |||
Bohaterów Warszawy | |||
Piastów | |||
31 | 2 | Piotra Skargi | |
33 | 2 | Felczaka | |
35 | 2 | Plac Szarych Szeregów | |
36 | 1 | Plac Grunwaldzki | |
38 | 2 | Plac Rodła | |
Brama Portowa | |||
Plac Żołnierza Polskiego | |||
Plac Rodła | |||
43 | 5 | Matejki | |
45 | 2 | Parkowa | |
48 | 3 | Dubois | |
49 | 1 | Antosiewicza | |
50 | 1 | Stocznia Szczecińska (przystanek końcowy) | |
Lubeckiego | |||
Dobromiry | |||
Ludowa | |||
Robotnicza | |||
Zajezdnia Golęcin (przystanek końcowy) |
Możliwa obsługa taborem niskopodłogowym