Rozkład jazdy linii 7
Linia tramwajowa dzienna zwykła
Ta linia kursuje na zmienionej trasie.
Na tej linii występują odwołane kursy.
Objaśnienia:
- D
- Kurs tylko do przystanku „Plac Szarych Szeregów” i dalej zjazd do zajezdni Pogodno przez ul. Jagiellońską – al. Bohaterów Warszawy – al. Wojska Polskiego
- F
- Kurs tylko do przystanku „Piotra Skargi” i dalej zjazd do zajezdni Pogodno przez al. Wojska Polskiego
- c
- Kurs tylko do przystanku „Plac Rodła” i dalej do pętli „Turkusowa” przez pl. Żołnierza Polskiego
- 00
- ? Możliwa obsługa taborem niskopodłogowym
- 00
- W dniu 28.03.2024 (czwartek) kurs odwołany
Operator: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Czas przejazdu narastająco | Czas przejazdu między przystankami | Przystanek | |
---|---|---|---|
Zajezdnia Golęcin | |||
Robotnicza | |||
Ludowa | |||
Dobromiry | |||
Lubeckiego | |||
Stocznia Szczecińska | |||
Stocznia Szczecińska | |||
3 | Dubois | ||
1 | Parkowa (bieżący przystanek) | ||
2 | 2 | Matejki | |
7 | 5 | Plac Rodła | |
9 | 2 | Plac Grunwaldzki | |
10 | 1 | Plac Szarych Szeregów | |
Piastów | |||
Bohaterów Warszawy | |||
Wawrzyniaka | |||
Plac Gałczyńskiego | |||
12 | 2 | Felczaka | |
14 | 2 | Piotra Skargi | |
Bogumiły | |||
Łękno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Zajezdnia Pogodno (przystanek końcowy) | |||
Zajezdnia Pogodno | |||
Unii Lubelskiej | |||
Łękno | |||
Bogumiły | |||
16 | 2 | Plac Gałczyńskiego | |
18 | 2 | Wawrzyniaka | |
20 | 2 | Bohaterów Warszawy | |
22 | 2 | Turzyn | |
24 | 2 | Plac Kościuszki | |
Pomorzany | |||
Frysztacka | |||
Szpitalna | |||
Starkiewicza | |||
Plac Szyrockiego | |||
Szwoleżerów | |||
Narutowicza | |||
Plac Kościuszki | |||
27 | 3 | Brama Portowa | |
Plac Żołnierza Polskiego | |||
Brama Portowa | |||
30 | 3 | Wyszyńskiego | |
31 | 1 | Celna | |
32 | 1 | Energetyków | |
34 | 2 | Port Centralny | |
36 | 2 | Parnica | |
38 | 2 | Merkatora | |
39 | 1 | Basen Górniczy | |
43 | 4 | Hangarowa | |
45 | 2 | Jaśminowa ZUS | |
46 | 1 | Turkusowa | |
48 | 2 | Turkusowa (przystanek końcowy) |
Możliwa obsługa taborem niskopodłogowym